Як вибрати електричну бритву.

Електрична бритва є одним з найбільш практичних і корисних подарунків. Але підходити до вибору цього товару слід гранично уважно, тому не варто орієнтуватися тільки на зовнішній вигляд приладу, потрібно також звертати увагу і на масу інших чинників. А якщо ці чинники проігнорувати, то з корисного приладу бритва може перетворитися в абсолютно даремну брязкітку.
Інструкція
1
Отже, почати слід з вибору марки товару. Ні в якому разі не купуйте бритву невідомої фірми, яка ще ніяк себе не зарекомендувала. Краще придивіться до популярних виробникам, назва яких у всіх на слуху. Справа в тому, що відомі виробники, як правило, дорожать своєю репутацією, тому і виробляють більш якісний і надійний товар, дають гарантію, що бритва прослужить вам не один рік. Так що не варто покладатися на безіменні фірми, що пропонують дешевий товар (заощадите зараз, переплатите потім, коли будете купувати нову бритву замість поломаної).
2
Тепер варто обговорити інший, не менш важливий критерій вибору електричної бритви. Ви повинні визначитися, яка система виявиться більш підходящої: роторна або сіткова (або сітчаста, її іноді називають і так). Кожна з них відрізняється принципово різним типом гоління, призначеним для конкретного виду шкіри. Сеточная система більше підійде тим, хто має занадто чутливою, ніжною шкірою (леза в такий бритві будуть заховані за спеціальною сіткою, так що безпосереднього контакту лез з шкірою не відбудеться). В бритві з роторною системою волосся будуть зрізати спеціальними компактними лезами, захованими в округлих голівках. Такі бритви підійдуть для тих, хто голиться часто і не скаржиться на чутливість шкіри.
3
Далі ви повинні вирішити, для якого гоління використовуватиметься прилад: для сухого або вологого. Тим, хто часто подорожує і знаходиться постійно в дорозі, звичайно ж, буде зручна бритва з функцією сухого гоління, що не вимагає використання води та піни. У тому випадку, якщо прилад необхідний для використання в домашніх умовах, перевагу варто віддати змішаним типом (совмещающему сухе і вологе гоління).
Корисна порада
Подумайте, яка кількість бритвених головок буде необхідно, адже від них залежить якість і чистота гоління. Правда, чим більше таких головок буде в приладі, тим дорожче він буде коштувати. Так що зважте попередньо все "За" і "Проти".