Як зібрати корпус для сабвуфера. Як зробити савбуфер для авто своїми руками.

Закінчений вигляд автомобілю додає акустична система. Головною частиною акустики є сабвуфер, але це зовсім не дешеве задоволення. На «сабе» можна заощадити, якщо зробити корпус своїми руками.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, якої форми буде ваш сабвуфер. Легше всього зробити герметичний корпус у вигляді усіченої піраміди.
2
Скачайте програму JBL speaker shop. Вона знадобиться для розрахунку розмірів корпус а. Для початку в програмі введемо дані за обсягом, зазначені виробником, наприклад, 31 л. Для кожного автомобіля за вказаними параметрами програма сама визначить потрібні геометричні розміри корпус а.
3
Запустіть Enclosure module. Виберіть зверху ятати BOX-> Dimension. У діалоговому вікні, у правому верхньому кутку, виберіть геометричні пропорції коробки. Введіть параметри, які ви б хотіли для вашого багажника, і програма виведе вам оптимальні дані.
4
Візьміть олівець і відзначте розміри, які ви отримали в програмі JBL. Лобзиком акуратно виріжте стінки і позначте їх, щоб не переплутати. Якщо ви щось зіпсували, обов'язково переробіть, так як кожна нерівність позначиться на звучанні сабвуфера надалі. Потім зробіть за допомогою лобзика посадочне місце для динаміка.
5
Чи не прикручуючи стінки корпус а, приміряйте, щоб переконатися, що все вирізане правильно. Скручуючи коробку, будьте обережні, тому що занадто велика кількість шурупів може пошкодити фанеру.
6
Тепер змастіть поверхню кожної стінки герметиком і дайте підсохнути. Зберіть коробку, скрутіть шурупами. Залишки герметика шпателем розмажте по швах. Ваш корпус повинен бути повністю герметичний і не мати щілин.
7
Встановіть на місце динамік і прикрутіть його.
8
Візьміть обшивку, відміряйте. Бажано щоб шматки були великі - так буде помітно менше стиків. Гарненько змастіть клеєм матеріал і обтягніть корпус .
9
Увімкніть сабвуфер і перевірте, чи працює він. Потрібного звучання ви відразу не побачите. Для цього необхідна настройка. Підключіть сабвуфер до підсилювача і налаштуйте.