Як зробити Оперу основним браузером. Як зробити оперу стандартним браузером.

Opera є популярним і швидким браузером , який люди використовують по всьому світу. Зробити цей браузер за замовчуванням можна кількома способами - за допомогою діалогового вікна самого додатка, іншого браузера або налаштувань системи.
Вам знадобиться
  • - браузер Opera;
  • - ОС Windows або Linux
Інструкція
1
При першому запуску браузер запитує користувача: «Opera не встановлений як браузер за замовчуванням. Встановити? ». Якщо не погодитися, то при подальших запусках це діалогове вікно буде знову з'являтися. Натисніть кнопку «Так», і браузер встановиться як основне додаток для серфінгу по інтернет.
2
Opera можна зробити основним також за допомогою налаштувань. Для цього необхідно зайти в пункт «Інструменти», далі - «Налаштування» - «Додатково» - «Програми», виділити галочкою «Зробити за замовчуванням».
3
Змінити основний додаток для серфінгу можна також стандартними засобами Windows через панель управління. Для цього зайдіть в меню «Пуск», виберіть «Панель управління». Далі вибираєте пункт «Установка та видалення програм». Зліва натисніть лівою клавішею миші на засланні «Вибір програм за замовчуванням".
4
Локальні копії веб сторінок на жорсткому диску також можна відкривати за допомогою опери. Для цього виберіть потрібний файл правою клавішею миші, перейдіть в пункт «Відкрити за допомогою» - «Вибрати програму», де знайдіть і виділіть Opera. Не забудьте поставити галочку «Використовувати обрану програму для всіх файлів цього типу».
5
В Linux вибір Opera за замовчуванням проводиться аналогічним чином. При запуску браузер запитає про те, щоб дозволити зробити його за замовчуванням. Можна вибрати необхідний додаток в настройках графічної оболонки («Параметри системи» - «Додатки за замовчуванням» - «Веб-браузер»). В KDE та Gnome ці настройки схожі. Також однакові настройки браузера в Windows і Linux.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y9AlwW5Q25o
Зверніть увагу
При використанні інших додатків для роботи з інтернет можуть висвітлюватися діалогові вікна з аналогічними питаннями про зміну Opera на поточний браузер. Якщо ви не хочете міняти свою оперу, то краще відмовитися. В іншому випадку доведеться повторити всі дії заново.