Як підсилити прийом wifi-сигналу. Як підсилити сигнал wifi.

Встановити та налаштувати Wi-Fi маршрутизатор у власній квартирі не складає ніяких труднощів. Але іноді цього виявляється недостатньо, бо не вистачає стандартної зони покриття бездротової точки доступу.
Вам знадобиться
  • металевий дріт, паяльник.
Інструкція
1
Для посилення сигналу Wi-Fi існує кілька перевірених методів. Деякі з них вимагають придбання додаткового обладнання, інші - технічного втручання в окремі деталі пристрою.
2
Давайте розглянемо приклад посилення сигналу Wi-Fi маршрутизатора, зміною його антени. Можна просто придбати подібний пристрій іншого формату. Якщо ви уважно вивчите структуру маршрутизатора, то побачите: антена кріпиться до пристрою через різьбову втулку, тобто замінити її не складає ніяких труднощів.
3
Якщо ж необхідно значно збільшити дальність сигналу , то доведеться переробити існуючу антену. Звільніть її верхню частину від ізоляційного шару. Припаяйте до відкритої частини антени металевий дріт. Інший його кінець витягнете на відкритий простір.
4
Якщо цього виявилося недостатньо, то припаяйте вільний кінець дроту до кімнатної телевізійної антени, попередньо відключивши останню від інших пристроїв.
5
Якщо ж вам потрібно істотно розширити зону покриття мережі Wi-Fi, то придбайте другий маршрутизатор і додатковий мережевий кабель потрібної довжини.
6
З'єднайте між собою обидва Wi-Fi маршрутизатора мережевим кабелем. Один його кінець підключіть до порту LAN того пристрою, який у вас вже було встановлено, а інший - до порту Internet (WAN) другого обладнання.
7
Відкрийте настройки другого маршрутизатора і створіть бездротову точку доступу з параметрами, аналогічними першої мережі. В налаштуваннях мережевого підключення до інтернету виберіть тип передачі сигналу WAN.
8
Обов'язково включіть функцію DHCP в настройках локальної мережі першого Wi-Fi маршрутизатора. Якщо ви все зробили правильно, то ноутбуки, підключені до будь-якої з двох бездротових точок доступу, отримають можливість виходу в інтернет.