Як подарувати букет квітів.

Квіти роблять наше життя більш благородної, пробуджують позитивні емоції, вносять насолода, радість, заспокоєння. І щоб це було саме так, щоб уникнути розчарувань і помилок хоча б у такій простій справі, потрібно розібратися в тлумаченні, в символіці, у значеннях. Як правильно дарувати квіти?
Інструкція
1
Дарування квітів завжди означало вираження своїх почуттів, емоцій і побажань. Це простий і актуальний у всі часи подарунок. А як правильно це зробити, яку композицію піднести, що враховувати при виборі - стає питанням. Адже в той момент, коли ви вручає квіти, хочете бути впевненими в тому, що робите безпомилковий крок. І відразу хотілося б підкреслити те, що дарувати квіти по схемі не потрібно.
2
Отже, що ж необхідно враховувати? Ніжні і дрібні квіти, які пофарбовані в яскраві тони, дарують дітям, компонуючи їх у невеликі букетики. А ось літнім людям дарують будь-які квіти, уникаючи темних тонів і бутонів, які швидко в'януть. Вертикально витягнуті строгі букети з чіткою лінією і формою дарують чоловікам. Композиції з більш округлою формою і невеликими квітами пастельних тонів - то що потрібно для жінок. При покупці горщика з квітами має бути присутня впевненість у тому, що адресат їх дуже любить і бажає отримати в подарунок.
3
А ще велике значення має кількість квітів в букеті. Якщо квітка один - це знак уваги, якщо три - повагу, п'ять квітів - визнання, а вираження любові - це вже сім.
4
Прийнято дарувати квіти без поліетиленової упаковки. Винятком може бути зустріч гостей десь на вокзалі, і упаковка ця повинна служити всього лише для захисту квітів від пилу, а не для прикраси. Не знімають тільки обгортку з сітки. За старим звичаєм букет потрібно піднести лівою рукою, що означає - від серця.
5
Може в нашому екстравагантному та сучасному світі таким дрібницям приділяють дуже мало уваги, але саме такі дрібниці часто створюють настрій, і навіть нехай це буде на рівні підсвідомості. А найголовніше при виборі букета - це знання смаків людини. Не можна забувати про ті почуття і побажання, які ви хочете залишити своєму адресату разом з милими квітами.