Як змінити файл реєстру. змінити реєстр мій комп'ютер.

Системний реєстр - це сховище даних, постійно використовуване компонентами операційної системи і прикладними програмами. Фізично реєстру не зберігається в якомусь одному файлі . Це скоріше певна віртуальна сутність, створювана операційною системою при кожному запуску на основі інформації з різних джерел. Тому редагувати реєстр як звичайний файл не вийде - для цього потрібно спеціальне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Виберіть програму для редагування реєстру. Існує група програм, званих «твікера» - вони змінюють в реєстрі настройки, що відносяться до графічного інтерфейсу ОС, до процесу завантаження і деякі інші. Інша група програм служить для очищення реєстру від непотрібними або зіпсованих записів - це програми-чистильники реєстру. У багатьох випадках краще користуватися такими програмами, так як вони не вимагають від вас знання про те, що і де розміщено в системному реєстрі і виключають помилки в процедурі зміни записів. Якщо ж ви віддаєте перевагу коригувати його самостійно, то скористайтеся, наприклад, редактором реєстру зі складу стандартного дистрибутива Windows.
2
Відкрийте редактор реєстру, клацнувши на робочому столі ярлик «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші і в контекстному меню вибравши пункт «Редактор реєстру». Можна це зробити і по-іншому - натиснути клавіші WIN + R, ввести команду regedit і натиснути клавішу Enter.
3
Збережіть інформацію про поточні налаштування реєстру. Всі правки, які ви зробите в цьому редакторі, будуть негайно зберігатися, а функції відміни змін тут немає. Тому резервна копія буде необхідна для відновлення реєстру в разі будь-якої помилки. Відкрийте розділ «Файл» в меню редактора і клацніть рядок «Експорт». Виберіть місце зберігання, введіть назву файлу копії реєстру і клацніть кнопку «Зберегти».
4
Скористайтеся деревом папок у лівій панелі редактора для переміщення до ключів, що цікавить вас гілки реєстру. Значення потрібного ключа можна відредагувати, клацнувши його правою кнопкою миші і вибравши в меню пункт «Змінити». Якщо треба змінити ім'я параметра - виділіть його, натисніть клавішу F2 і відредагуйте текст. Якщо клацнути правою кнопкою вільний простір у правому полі редактора, то в контекстному меню можна вибрати команди створення нового розділу або нового параметра.
5
Закрийте редактор після закінчення внесення змін до реєстру. Зберігати файл, як це прийнято в звичайних редакторах, тут не потрібно. Зроблені зміни вступлять в силу, коли програма, до якої вони належать, в черговий раз звернеться до системного реєстру - це може бути після перезавантаження або раніше, а можливо ви не встигнете закрити редактор, а програма вже прочитає нові налаштування.
База даних, яка містить установки для апаратного та програмного забезпечення комп'ютера, називається системним реєстром Windows. Вона не зберігається в якомусь одному файлі на диску комп'ютера, а відтворюється системою на основі інформації з декількох джерел при кожному завантаженні. Якщо з яких-небудь причин в реєстр потрапляють невірні дані, то це може привести до неполадок у функціонуванні ОС аж до повної її непрацездатності.
Інструкція
1
Зважте можливі наслідки, якщо збираєтеся поправити що-небудь в реєстрі в ручному режимі. Якщо менш небезпечного для функціонування системи способу немає, то використовуйте для правки спеціальну програму зі стандартного дистрибутива Windows - Редактор реєстру. Його можна запустити, наприклад, клацнувши правою кнопкою миші ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі і вибравши в контекстному меню рядок «Редактор реєстру». Можна для цього ж скористатися діалогом запуску програм - натисніть клавіші WIN + R, наберіть команду regedit і натисніть кнопку «OK».
2
Створіть резервну копію існуючого на поточний момент реєстру. Всі зміни, які ви будете вносити в процесі подальшої роботи з редактором, одразу будуть зберігатися. Тому на випадок якщо ви що-небудь зробите не так, необхідно мати можливість відновити початковий стан реєстру з резервної копії. Для її створення відкрийте в меню редактора розділ «Файл» і виберіть пункт «Експорт». В діалозі збереження вкажіть ім'я файлу, місце його зберігання і натисніть кнопку «Зберегти».
3
Використовуйте ліву панель редактора для переміщення по гілках реєстру (вони відображаються у вигляді папок) до того розділу, значення змінних («ключів») якого ви збираєтеся поправити. Потім клацніть потрібний ключ правою кнопкою миші і виберіть в меню пункт «Змінити».
4
Замініть значення в поле введення і натисніть кнопку «ОК».
5
Інший спосіб поправити реєстр - скористатися спеціальним класом програм, які зазвичай називають «твікера». Вони за вас будуть вносити зміни в реєстр і цим суттєво знизять можливість помилки в самому процесі редагування. Процедура зміни значень тут зводиться до відповіді на більш-менш однозначно сформульовані запитання, а основний недолік цього роду програм - відносно мале число параметрів реєстру, які є можливість змінити.
6
Третій спосіб правки реєстру - використовувати програми, які автоматично сканують реєстр в пошуках найбільш часто зустрічаються дефектів. На відміну від попередніх програм ці не призначені для внесення поодиноких змін до значення змінних. Вони «оптом» прочісують гілки реєстру в пошуках невідповідностей і дефектів, складають список всього, що потребує виправлення, і являють вам звіт разом з пропозицією усунути недоліки. Ви можете погодитися з усіма пунктами або тільки з частиною, а решта сканнер зробить сам.