Як видаляти дані з реєстру.

Іноді по випадковості встановлюються деякі програми з невірними налаштуваннями. Щоб не займати зайве місце на жорсткому диску, такий софт одразу ж деінсталюється. Однак він видаляється не повністю, залишаючи непотрібні файли в системному реєстрі. Це в свою чергу веде до втрати продуктивності системи. В таких випадках потрібно самостійно видаляти необхідні значення в реєстрі.
Інструкція
1
Для того, щоб видалити дані з реєстру , природно, знадобиться певна утиліта. Вона вам допоможе відредагувати значення, які записуються в цей самий реєстр. В Windows подібна утиліта існує. Вона називається "regedit". Для того, щоб запустити цю утиліту, необхідно викликати вікно «Виконати». Воно викликається шляхом натискання клавіш «Windows + R». Крім того, це можна зробити через пункти меню «Пуск» => «Виконати ...». У вікні введіть «regedit». Потім потрібно натиснути клавішу «Enter».
2
Тепер необхідно знайти ключі реєстру , які потрібно буде видалити. Для цього в утиліті «regedit» передбачена зручна деревоподібна навігація зразок тієї, яка використовується в «Провіднику» Windows.
3
Як тільки буде знайдений потрібний ключ або гілка ключів, клацніть на необхідному ключі або ж гілці правою клавішею миші. Цими діями ви викличете контекстне меню, в якому виберете пункт «Видалити».
4
На питання системи про те, чи впевнений користувач в видаленні ключа або гілки ключів, необхідно відповісти ствердно, для чого вам потрібно зробити клацання по кнопці «Ок». Все, дані з реєстру благополучно видалені.
Корисна порада
Програмою «Regcleaner» можна очистити системний реєстр від записів, які залишилися після некоректного видалення файлів. «Regcleaner» просканує весь реєстр і виведе список тих програм, від яких залишилися записи. Якщо відзначити програми, які вже були видалені з диска, то можна видалити з реєстру всі записи про ці програми. Крім того, є можливість редагувати список програм, які запускаються одночасно з Windows, поміняти асоціації файлів, видалити невикористовувані бібліотеки. У «Regcleaner» реалізована функція резервного копіювання реєстру за можливістю скасувати зроблені зміни.