Як виїхати на ПМП за кордон.

Якщо ви хочете переїхати в іншу країну на постійне місце проживання (ПМЖ) краще почати підготовку заздалегідь. Переїзд - не тільки кардинальні зміни в житті, зміна всього звичного укладу, це ще й необхідність вивчати багато нової інформації, від якої залежатиме подальше благополуччя. Виїзд на ПМЖ цілком можливий, головне - діяти спокійно і послідовно.
Інструкція
1
Запитайте в посольстві або консульстві цікавить вас країни список документів, які потрібно надати для отримання посвідки на проживання/громадянства.
2
Прочитайте якомога більше про країну мрії. Дуже важливо постаратися дізнатися про нове місце проживання якомога докладніше і з різних сторін - адже вже після переїзду ви можете зіткнутися з якимись нюансами, які можуть і не сподобатися або розчарувати. Вивчіть законодавство і юридичну сторону питання.
3
Купіть нерухомість в цій країні. Зовсім не обов'язково купувати палац. Цілком достатньо звичайної квартири або іншого невеликого житла. Це не тільки дозволить отримати візу на більшу кількість днів, але і пожити в новій країні, краще дізнатися її населення і його звичаї, зрозуміти, як люди ставляться до іноземців.
4
Негайно почніть вивчати мову. Від того, наскільки добре ви зможете спілкуватися з представниками влади та жителями нової для себе країни, залежить і пошук роботи, і взаємодія в соціумі.
5
Відкрийте свій бізнес. Місцева влада найчастіше доброзичливо ставляться до того, що в їх бюджет потечуть нові податки. На першому етапі можна організувати невелике підприємство, яке не потребує великих вкладень, але зате це дасть можливість частіше бувати в цій країні і спочатку отримати посвідку на проживання, а потім і громадянство.
6
За сімейними обставинами. Вийти заміж за іноземця або одружуватися на іноземці і переїхати за місцем проживання чоловіка/дружини - також один з можливих способів виїзду на ПМЖ в іншу країну.
Зверніть увагу
У кожній країні є свої нюанси отримання громадянства - корисно проконсультуватися з цього питання з фахівцем посольства/консульства.
Корисна порада
Перш ніж переїжджати, зважте всі «за» і «проти». Може вийти так, що «добре там, де нас немає».
Канада для росіян одна з найпривабливіших країн для еміграції. Пояснюється це як її високим рівнем життя, соціальною стабільністю, так і відносно доброзичливій імміграційною політикою, вигідно відрізняє цю країну від західноєвропейських. Виїхати в Канаду на ПМЖ порівняно просто, для цього не потрібно ніяких позамежних грошових сум або особливих професійних знань.
Інструкція
1
Переїхати на постійне місце проживання в Канаду можна трьома основними способами: в якості професійного фахівця, як бізнес-інвестор або для возз'єднання з сім'єю (вступ в шлюб з канадцем або переїзд до проживають в Канаді родичам ). Бізнес імміграція включає в себе три підкатегорії осіб: фінансові інвестори, творчі працівники та підприємці. Причому для категорії бізнес іммігрантів пред'являються мінімальні вимоги до володіння мовами (англійська, французька).
2
Для професійної імміграції існують особливі програми і методи відбору. Фахівцям, виїжджаючим по категорії професійної імміграції, необхідно успішно здати іспит на рівень володіння мовою (тест IELTS) і набрати 67 балів з питань спільної анкети. Для фахівців затребуваних професій і з хорошим знанням англійської мови ніяких труднощів з переїздом на ПМЖ в Канаду та облаштування на новому місці практично не виникає.
3
Для в'їзду на територію Канади знадобляться діючий закордонний паспорт і імміграційна віза. Умови виїзду з рідної країни канадських властей на турбують, тому варто оформляти виїзд на ПМЖ офіційно чи ні, вирішувати виключно вам в залежності від конкретних умов. В цілому, рекомендується все ж оформити необхідні формальності.
4
Перше, про що слід подбати відразу після прибуття, а краще ще до переїзду в країну - це відкриття рахунку в місцевому банку з певною сумою грошей на ньому. Часто ще на етапі оформлення імміграційної візи представники посольства вимагають відкриття такого рахунку, що є своєрідною гарантією фінансового благополуччя поселенця.
5
Також відразу після переїзду необхідно подбати про отримання Social Insurance Number (SIN) - номери соціального страхування і медичної страховки (Health Card). Номер соціального страхування оформляється в центрі працевлаштування (Employment Centre), а медична страховка в офісі міністерства охорони здоров'я (Ministry of Health).
6
Важливо мати на увазі, що користуватися державною медичною страховкою ви зможете тільки через два місяці після переїзду в країну. До цього часу необхідно купити тимчасовий поліс медичного страхування. Для цього потрібно звернутися до будь-якого страховому агенту за вашим вибором. Він підкаже, які існують страхові медичні програми і які послуги вони покривають.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ajytxy7Eh1A