Як зшити плаття з бахромою. форма сукні з Бахрама.

Сукня , оброблене бахромою, - стильний і модний елемент гардеробу дівчини. Його можна одягнути в театр, ресторан або на урочисту вечірку. Воно завжди буде ошатним, незважаючи на те, з якого матеріалу зшито і якого воно кольору. Бахромою прикрашають сукні різних фасонів, таку обробку використовують не тільки по краю, а й по всьому виробу.
Вам знадобиться
  • Тканина, ножиці, нитки для шиття, форма сукні, бахрома для прикраси.
Інструкція
1
Оберіть в журналі по крою та шиття або в інтернеті фасон майбутньої сукні. Якщо ви тільки вчитеся шити, то постарайтеся вибрати модель простіше. Зверніть увагу на сукню-футляр або сарафан-майку. Ці моделі завжди в моді, і шити їх досить легко. Визначтеся - прикрашати бахромою будете по краю або по всьому сукні, якої довжини буде обробка.
2
Зробіть вимірювання по лінії талії і стегон. Іноді буває, що ваші мірки не збігаються з мірками викрійки. У такому випадку, коли ви будете переносити викрійку на кальку, потрібно креслення підкоригувати по ваших розмірах, щоб плаття село ідеально.
3
Підберіть тканину для плаття і бахрому в колір. Підготовлену викрійку переведіть дрібному на тканину. Виріжте деталі. Обов'язково зробіть припуски на шви.
4
Нитками контрастного кольору змітайте всі шви. Почніть з виточок, якщо вони є. Потім змітайте основні шви. Якщо у сукні будуть рукава, то зшийте їх. Плечові зрізи рукавів повинні бути більше пройми. Прісборьте рівномірно рукав по лінії плеча і вшитої його в пройму.
5
Приміряйте плаття, намітьте лінію підгину. Буде краще, якщо приміряти будете з взуттям, з якою припускаєте носити виріб. Подгоните плаття по фігурі, приберіть зайве. Подивіться, чи всі лінії рівні.
6
Після того, як сукня приміряли, можна шити на машинці. Спочатку зшийте виточки, потім бокові шви і тільки після рукава. Всі стібки повинні бути однакової довжини, а строчка рівною. Приберіть нитки, якими сточували сукню. Разутюжьте шви.
7
Далі оформите низ сукні. Поділ підробити потайним швом або зробіть підгин за допомогою швейної машинки.
8
Обробіть горловину. Якщо ви вибрали легке плаття, то горловину обробіть косою Бейко. Якщо плаття буде з щільної тканини, то заздалегідь викроїте обтачку. Зіставте її з сукнею лицьовими сторонами, пристрочите. Далі виверніть її на виворітну сторону, змітайте і ретельно проутюжьте. Зробіть відстрочку по краю горловини.
9
Готове плаття прикрасьте бахромою. До лицьовій стороні прикладіть бахрому і зробіть машинну строчку. Якщо ж бахрома широка, то краще зробити другу паралельну основній рядок.