Як почати подорожувати.

Почати подорожувати - для когось це заповітна мрія, але чому багато хто боїться здійснити її? Самостійні подорожі вимагають підготовки: потрібно продумати маршрут, зробити візи, придбати квитки, рюкзак, одяг, взуття та інше спорядження. І, найголовніше, потрібно осміліти і зважитися відправитися в першу подорож!
Вам знадобиться
  • - план маршруту;
  • - квитки;
  • - візи в цікавлять країни;
  • - путівник;
  • - карта країни;
  • - рюкзак.
Інструкція
1
Першим ділом мандрівники продумують маршрут. Це дуже важливо, тому що інформація про ті місця, в які ви відправляєтеся, придасться в дорозі. Досвідчені мандрівники кажуть, що на те, щоб зібрати всю необхідну інформацію по цікавлять країнах і містах, підшукати готелі та хостели, в яких ви збираєтеся зупинятися, скласти список визначних пам'яток і докладний маршрут подорожі, йде приблизно стільки ж часу, що й на саму поїздку.
2
В дорозі вам швидше за все знадобляться путівник і карта. На всякий випадок всю важливу інформацію, особливо відомості про готелі та хостели, перевіряйте в інтернеті, так як найновіші дані зібрані саме там.
3
Візи та квитки. Купувати квитки слід заздалегідь, так можна знайти дешеві варіанти. Якщо для подорожі потрібно одна віза, то найкраще зробити її в Росії, вирушаючи вже з нею (за винятком безвізових країн або тих, де віза ставиться після прибуття). Але якщо маршрут включає послідовне відвідування країн певного світового регіону (наприклад, кілька країн Азії), то часто простіше і дешевше робити візи по дорозі або прямо на кордонах. Про це теж дізнайтеся заздалегідь.
4
Спорядження. Будь-якому мандрівникові кудись потрібно складати речі. Для цього найбільше підходить зручний туристичний рюкзак. Обсяг визначайте, виходячи з власних вимог, але пам'ятайте, що занадто багато речей носити з собою може бути важко. Дуже важливо взяти в подорож правильний одяг і взуття, яке не порветься і не промокне в важкий момент. Виробники туристичного спорядження пропонують у своїх колекціях різні варіанти одягу, взуття та рюкзаків для мандрівників. Перевага покупки спорядження в спортивному магазині - це надійність.
5
Найголовніше, що вам необхідно - це сміливість і рішучість. Відправитися в подорож самостійно страшнувато, але практика показує, що це найбільш цікавий та зручний спосіб дізнаватися мир.
Корисна порада
Є безліч форумів, де досвідчені мандрівники можуть підказати, що робити в певних ситуаціях. Якщо виникли запитання по маршруту, способам пересування, екіпіровці і іншим моментам, то сміливо задавайте їх там.