Як вибрати бізнес-ідею.

Одним з альтернативних рішень прагнення до незалежності є відкриття бізнесу . Для успіху необхідно досконально розробити бізнес- ідею. Це - своєрідна «родзинка», за допомогою якої ви будете успішною людиною.
Інструкція
1
Необхідно визначити сферу діяльності, в якій ви найкраще розбираєтесь. Далі слід визначити спосіб організації бізнесу . Постаратися повністю пропрацювати бачення майбутнього бізнесу . Вирішити, що ви зможете вкласти в початок бізнесу , а також продумати, чи зможете ви здійснити все задумане.
2
Визначення сфери діяльності. На цій стадії необхідно визначитися з галуззю, в якій ви будете працювати. Для цього треба вивчити ринок, подивитися, яких підприємств багато, а яких недостатньо. Не зупиняйтеся на одній ідеї, розгляньте кілька варіантів і постарайтеся їх сопоставіть.Разберіте кожну ідею по пунктам. Візьміть аркуш, зробіть дві колонки. В одній пишіть всі «за», а в іншій - «проти». Проаналізуйте, який бізнес підходить саме вам.
3
Спосіб організації бізнесу . Придумати абсолютно нове - найскладніший спосіб, де необхідно не тільки розробити ідею, а й віддавати собі звіт в тому, що високий ризик неудачі.Чтоби скопіювати чужу ідею, досить дізнатися про роботі будь-якої організації і зробити те ж самое.С покупкою готового бізнесу багато проблем: необхідно дізнатися все про бізнес і його успішність на ринку, підготувати документи купівлі-продажу.
4
Бачення бізнесу . Необхідно опрацювати абсолютно все: що реалізовувати, за якою ціною, де закуповувати необхідне, скільки людина буде задіяно в бізнесі, чи будуть конкуренти і т.д.Чтоби початок бізнесу було успішним, необхідно не просто бажання, а свого роду самопожертву. Ви повинні багато часу присвячувати початку робіт, адже перші кроки - найскладніші. Постарайтеся знайти однодумців і підтримку в родині.