Як бути в гармонії з самим собою.

Іноді людям здається, що якби їм вдалося досягти або роздобути щось, чого зараз немає, вони стали б набагато щасливішим. Це - самообман. Деякі проводять все життя в гонитві за новими цілями, але щастя не додається. Щоб відчувати задоволення від життя, треба перебувати в гармонії з собою і навколишнім світом.
Інструкція
1
Джерело щастя знаходиться не зовні, а всередині людини. Навчіться цінувати те, що вас оточує, тоді зможете відчувати справжнє щастя не від того, що підкорили новий щабель кар'єрних сходів або купили новий автомобіль.Ви будете щасливі просто від того, що, прокинувшись вранці, ще не відкривши очі, почуєте поруч подих коханої людини . Зумійте випробувати щастя від прекрасного сонячного дня, посмішки дитини, руки друга, який підтримав у важку хвилину. Зробіть свій внутрішній вибір - станьте щасливим.
2
Навчіться любити і станете улюблені. Той, хто багато віддає, багато отримує. Віддавайте, не розраховуючи нічого отримати натомість. Насправді, це ви робите для себе, а зовсім не з метою облагодіяти інших. Ні дружбу, ні любов не можна обчислити в кількісному вираженіі.Ощущеніе, що вас люблять і ви потрібні людям, дозволить почувати себе не просто сильним, а - непереможним. Чи не лякайтеся труднощів і негараздів, якщо поруч є справжні друзі і ті, кому ви дійсно дороги.
3
Налаштуйте себе на хороше. Ніколи, навіть самому собі не говорите: «Мені не подобається моя робота» або «У мене жахлива фігура». Нравьтесь собі в будь-якому стані і не забувайте формулювати афірмації - позитивні твердження - в теперішньому часі.
4
Нікому не заздріть. Якщо вам щось дійсно необхідно, не сидіть і не страждайте - вставайте і робіть, домагайтеся і дійте. Не відступайте перед труднощами, сприймайте їх як можливість проявити свої бійцівські якості.
5
Тільки від вас залежить, яким буде життя - щасливою або не дуже. Цінуйте можливість стати краще і щасливіше і ви будете людиною, яка живе в гармонії з самим собою.