Як бути психічно здоровим.

Людина здоровий психічно в тому випадку, якщо здатний дотримати якийсь «баланс» між позитивними і негативними почуттями. Люди по-різному ставляться до одних і тих же подій. Реакція кожної людини строго індивідуальна.
Інструкція
1
Людина, яка вважає себе культурною і цивілізованою, повинен з повагою ставитися і до себе, і до оточуючих. Він сам відповідає за долю, тому повинен вміти приймати рішення і брати на себе ответственность.Только від нього залежить, які життєві цілі він вибере, які способи їх досягнення вважатиме найкращими. Психічно здорова людина буде постійно прагнути до самовдосконалення, осягати щось нове, цікаве.
2
Щоб зберегти психічне здоров'я, вчіться контролювати і правильно виражати емоції. Корисніше для організму, якщо людина не пригнічує почуття, а керує ними. Особливо, якщо мова йде про дуже сильних емоціях.
3
Навчіться зберігати впевненість у собі, разом з тим намагайтеся знаходити розумний компроміс. Будьте готовим не тільки відстоювати точку зору, але і вести конструктивний діалог.
4
Уникайте стресових ситуацій. Вони спонукають людини бути агресивним і психічно нестійким. Виховайте почуття власної гідності, адже повага є головному ознакою психічного благополуччя людини.
5
Ретельно стежите за здоров'ям, більше відпочивайте. Прогулянки на свіжому повітрі сприятливо позначаться на психічному та фізичному стані.
6
Одним з головних аспектів врівноваженою психіки є задоволення потреб, які з віком змінюються. Важливу роль у формуванні психіки відіграє вміння протистояти невдачам.
7
Якщо дитині багато чого забороняли в дитинстві, кричали постійно, то формували «злісну» і агресивну особистість, яка з недовірою ставиться до всього навколо. У майбутньому цій людині доведеться звернутися до допомоги психолога.