Як вивчити англійську вірш.

Розуміти і читати напам'ять непрості твори Шекспіра, Кітса, Блейка, Лонгфелло, Байрона - майстерність, доступне не кожному. Шлях до англійської поезії може початися з простих дитячих віршиків. Але щоб осягнути вершину цього мистецтва, потрібно чимало терпіння і ентузіазму.
Вам знадобиться
  • - словник.
Інструкція
1
Перепишіть вірш на аркуш паперу. Ця дія допоможе ретельно вчитатися і вдуматися в текст.Випішіте незнайомі слова і навчіться їх поза контекстом, приділяючи увагу проізношенію.Переведіте вірш самостійно, не спираючись на наявні віршовані або професійні переклади. Ваша мета - розуміти сенс до останнього слова.
2
Граматичний лад в класичній англомовної поезії відрізняється від граматики сучасної мови: використання застарілих зворотів і анахронізмів може ускладнити розуміння. Не намагайтеся досконально розібратися в тонкощах. Якщо вам ясний загальний зміст фрази, цього достаточно.Чітайте англійське вірш вголос, кілька разів поспіль, а потім спробуйте відтворити хоча б кілька рядків напам'ять. Відкладіть текст і зробіть перерву на кілька годин, потім поверніться до роботи. Так запам'ятовування буде більш еффектівним.Когда ви запам'ятаєте текст, можете порівняти його з російськомовним перекладом, щоб поетичні образи відклалися у вашій пам'яті більш чітко.
3
Прості англійські вірші характеризуються спрощеною граматикою, короткими словами і чітким ритмом. Це відмінне допоміжний засіб вивчення англійської мови, особливо для дітей. Численні віршики, які збагачують лексичний склад учня, запам'ятовуються дуже швидко. Щоб вивчити таке вірш , не обов'язково розбиратися у всіх граматичних нюансах. Тим більше, сама дитина навряд чи зверне увагу на такі тонкощі. Однак нові слова все одно необхідно перевести і вивчити, щоб розуміти сенс. Повторюйте віршик кілька разів, повертаючись до нього неодноразово протягом дня. Більшість англійських віршів чудово лягають на прості мелодії, тому наспівуйте їх разом з дітьми, і вони запам'ятаються набагато швидше.
Зверніть увагу
Деякі слова в класичних творах можуть звучати не так, як в сучасній мові. Ви ризикуєте завчити їх неправильно. Постарайтеся знайти в інтернеті аудіозапис обраного вірша і упевнитися в правильності вимови.
Корисна порада
Вчіться правильно декламувати англійські вірші. Спосіб їх читання характеризується перенесенням смислових акцентів на інший рядок, зміщенням деяких наголосів, особливою інтонацією. Після заучування вірша обов'язково читайте його з виразом і вголос.