Як навчитися міміці. Як навчитися керувати мімічними м'язами.

Будь актор знає, що без виразної міміки йому навряд чи вдасться зірвати оплески залу. Але професійних акторів вчать упрлять м'язами обличчя і тіла на спеціальних курсах, а як же бути тим, хто про акторську кар'єру зовсім і не марить, але навчитися мистецтву правильної міміки дуже хоче? Все просто: займіться самостійним навчанням.
Інструкція
1
Оцініть власне вираз обличчя. Для цього візьміть маленьке кишенькове дзеркало і намагайтеся тримати його завжди під рукою. Час від часу ви повинні уявляти, яке ж у вас зараз вираз обличчя, а потім звіряти вашу здогадку з відображенням у дзеркалі. Результати можуть бути приголомшливими, і ви не відразу зможете змиритися з тим, який вираз може інший раз придбавати ваше обличчя.
2
Постарайтеся розслабитися. Закрийте очі зовсім ненадовго, розслабте м'язи обличчя наскільки це можливо, приділяючи особливу увагу губах і підборіддя. Відкривши очі, знову загляньте в дзеркало і подивіться на те, що вийшло, і визначте, як ви себе почуваєте і що саме ви відчуваєте.
3
Щодня тренуйте окремі групи м'язів обличчя, непогано було б повторитианатомію, для того, щоб краще керувати процесом.
4
Почніть з розробки рухливості губ і брів - це найбільш виразні частини обличчя, потім працюйте над вилицями і лобом. Кожна вправа, яке ви виберете для себе, обов'язково починайте розминкою: псуєте обличчя руками, порухайте м'язами з боку в бік.
5
І постарайтеся чесно відповісти на наступні питання: Як ви думаєте, чи вийшло у вас розслабити особа? Чи відчули ви м'язи обличчя і їх «вага»? Якщо відповідь на всі ці питання позитивна, то вміння керувати мімікою у вас майже в кишені. Справа за практикою!
Зверніть увагу
Все звикли боятися активної міміки, вважається, що рухливі м'язи обличчя винуватці ранніх зморшок, але чому ніхто не задумався про те, що куди важливіше насолоджуватися емоціями, які відображаються на вашому ліце.Міміка по визначенню це своєрідні зміни обличчя людини, скорочення певних м'язів. При цьому велике значення мають і очі, і рухи тіла в цілому: кивки головою, поворот корпусу, положення плечей ... На самому початку вашого навчання простежте за тим, щоб міміка узгоджувалася з вашими словесними висловлюваннями, бо інакше вона не сприймається.