Як зробити хокейні ворота. ворота хокейні розмір.

Хокейні ворота мають певні розміри і конфігурацію, а саме вони повинні мати 1,22 см у висоту над поверхнею льоду і 1,87 см в ширину за внутрішніми розмірами. Глибина воріт повинна становити 1,12 см. Перекладини робляться із спеціального матеріалу, що має круглий перетин зовнішнім діаметром 5 см. Бічні і верхня стійки обино фарбуються в червоний колір, а на стійки натягується спеціальна сітка, яка гасить рух шайби. Самі ворота кріпляться до льоду за допомогою залізного штиря таким чином, щоб вони не з'їжджали з місця і в той же час були рухливі, щоб воротар і гравці, врізалися в них, не отримали травму.
Вам знадобиться
  • металевий куточок, зварювальний апарат, дриль, сітка, ножівка по металу
Інструкція
1
Хокейні ворота для дворової площадки легко виготовити і самостійно. Ножівкою по металу наріжте з металевого куточка стійки для каркаса воріт: 4 шт по 122 см, перекладина 1 шт - 187 см, 2 шт по 87 см (нижня і верхня задні перекладини), 2 шт по 112 см верхні, що з'єднують верхню передню поперечину з верхньої задньої, і 4 шт по 122 см - це на поперечини, що з'єднують бічні стійки воріт з задніми стійками зверху і знизу. Таким чином ваші ворота матимуть трапецієподібну форму, якщо дивитися зверху.
2
За допомогою зварювального апарату зваріть передній і задній каркаси воріт, причому передній не матиме нижньої поперечини, а задній складатиметься з бічних стійок, верхньої та нижньої перекладин між ними. Приварите передній каркас до заднього за допомогою 6 перекладин: 2 зверху і 2 знизу з боків, 2 зверху під прямим кутом до передньої перекладині.
3
Просвердлите по периметру зовнішнього каркаса отвори під кріплення сітки. Зачистіть місця зварювання наждачним папером і пофарбуйте ворота фарбою по металу: зовнішній каркас в червоний колір, задній і перекладини - в білий колір.
4
Натягніть на ворота сітку, використовуючи просвердлені отвори. Встановіть ворота на поле і перед кожними на поверхні льоду поля нанесіть червону лінію шириною 5 см, всередині цієї лінії окрасьте площа воріт в блакитний колір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2Ad8JoMlQes
Зверніть увагу
Батьківщиною хокею з шайбою прийнято вважати Канаду. Хокей - гра старовинна, змагання проводилися в Канаді ще в 1763 році. Перші офіційні ігри були зафіксовані 3 березня 1875 в Монреалі. Правила, звичайно, були іншими, шайба дерев'яною, а в командах грало по 9 чоловік. 3 березня 1875 на хокейному майданчику вперше з'явилися ворота. Це тепер вони необхідні, як хокейний атрибут, як сенс гри. Адже ворота супротивника - це головна мета кожного хокеїста. Історія хокейних воріт має кілька цікавих моментів. У 1900 році була винайдена сітка для воріт. Вона дозволяла точно визначити, забитий гол чи ні. У 1945 р за воротами поставили два ліхтарі, червоний і зелений. Червоний ліхтар означав забитий гол, а зелений - гол не зафіксовано. Сьогодні інформація про пропущеної в ворота шайбі подається ще і звуковим сигналом.