Як змінити простір.

Придбати нове просторе житло не багатьом по кишені, а жити в одній і тій же обстановці часом набридає, з'являється бажання змінити простір своєї квартири. Щоб оновити простір приміщень, краще звернутися до професійних дизайнерів, вони підберуть ідеальний варіант. Однак не обов'язково запрошувати фахівця, можна розробити дизайн приміщень самостійно.
Вам знадобиться
  • Програма тривимірного проектування дизайну;
  • будівельні матеріали - шпалери, штукатурка, каркаси;
  • освітлювальні прилади;
  • дзеркала;
  • аксесуари;
Інструкція
1
Оскільки перепланування не тільки трудомістке і витратний захід, але й вимагає дозволу від комунальних служб, великої кількості документів, такі зміни в квартирі інший раз є неприйнятними. Є прекрасна можливість - зміна простору за допомогою оптичних ілюзій. Сучасні технології моделювання дозволяють на об'ємної комп'ютерної моделі побачити, яким чином будуть поєднуватися різні колірні і інші дизайнерські рішення. Програму моделювання можна знайти в надрах всесвітньої павутини, або звернутися в дизайнерську компанію. Виберіть підходящий варіант.
2
Правильне використання поєднання кольору, фактури основних елементів інтер'єру, розміщення освітлювальних елементів, враховуючи напрямку світлових потоків, дозволить змінити простір . Почніть з вивчення саме цих тонкощів. Колірні поєднання, акцентування і зонування простору кольором дозволить виділити острівці квартири по їх функціональності. Візуально «розсунути» стіни в приміщенні можна, використовуючи в обробці «віддаляються» світлі прохолодні тони: сіро-блакитний, перловий, блідо-зелений. У випадку, коли кімната дуже простора, їй підійдуть пастельні, і навіть насичені тони в теплій гамі. Щоб збільшити візуально обсяг простору, рекомендується всі приміщення привести в єдину колірну гамму вітальні, кухні і їдальні: колір підлогової і настінної плитки повинен повторювати основні кольори інших приміщень. Щоб квартира виглядала просторіше, оформляйте головні кімнати в світлих і теплих тонах. Виберіть основний та другорядні кольори, які будуть задавати настрій в квартирі.
3
Змінити простір можна використовуючи різно фактурні оздоблювальні матеріали та предмети інтер'єру. Візуально розтягнути приміщення допомагають горизонтальні смуги, але їх можна використовувати, якщо стелі досить високі. Вертикальні ж смуги простір витягають, але стискають його. Різного розміру орнамент також може зменшувати або збільшувати простір . Білі предмети на темному тлі допомагають візуально розсунути простір , розширюючи і подовжуючи його. Наявність на поверхні малюнка, орнаменту також збільшує об'ємність предмета, в порівнянні з однотонним предметом. Рівномірне насичення яскравістю стелі та верхньої частини стін щодо інших поверхонь дозволяє візуально збільшити висоту кімнати. Визначтеся, яким чином, і якого ефекту слід домогтися в кімнатах.
4
Використовувати ілюзії світла також можливо в досягненні мети перетворення простору. Багаторівневе освітлення може вигідно підкреслити потрібні ділянки і приховати небажані елементи. Підсвічування всіляких ніш, елементів декору дозволить створити романтичний настрій, перетворити кімнату в затишне гніздечко для закоханих, створити ефект кінотеатру - залежно від того, чого бажають домочадці. Виберіть необхідний набір освітлювальних приладів, розробіть систему освітлення.
5
Чарівне зміну простору також можливо при установці дзеркальних поверхонь. Відбиваючись, світло буде створювати відчуття об'ємності, безмежності. Виберіть місце розташування дзеркал.
6
Підберіть необхідні аксесуари, за допомогою яких можна створити відчуття завершеності інтер'єру.
Зверніть увагу
Намагайтеся купувати якісні матеріали, щоб не довелося шкодувати про покупке.Соблюдайте техніку безпеки при проведенні ремонта.Внімательно читайте рекомендації з використання будівельних матеріалів, дотримуйтесь технологію.
Корисна порада
Якщо послуги дизайнерів занадто дорого, замовте, лише проект інтер'єру, а ремонт проводите своїми сіламі.Не перестарайтеся з палітрою кольорів, пам'ятайте, в цій квартирі доведеться перебувати щодня.