Як вибрати колонки для комп'ютера.

Вибір колонок для комп'ютера - крок відповідальний, особливо, якщо комп'ютер регулярно використовується для прослуховування музики та перегляду фільмів, та й сучасні ігри часто вражають звуковим оформленням.
Інструкція
1
Визначтеся, яка кількість колонок вам потрібно. Для прослуховування музики цілком буде достатньо двох хороших колонок, для перегляду фільмів краще використовувати системи об'ємного звуку з п'ятьма і більше колонками.
2
Вирішіть, чи потрібен вам сабвуфер. Це колонка, яка вміє відтворювати тільки низькі частоти. Сабвуфер добре доповнює звукову картину, наприклад, фільмів, для музики же він практично марний в силу того, що більшість музичних файлів мають стерео-формат. Втім, будь-який музичний плеєр завжди можна налаштувати на перенаправлення низьких частот на сабвуфер.
3
Матеріал, з якого виготовлені колонки, має безпосередній вплив на якість звуку. Краще, якщо це буде дерево, пластик підходить тільки для найдешевших або найкомпактніших варіантів.
4
Підсилювач в комп'ютерних аудиосистемах, як правило, вбудований в колонку, або в сабвуфер. Часто це непоганий варіант, однак, якщо ви хочете домогтися високої якості звучання, краще сумістите пасивну аудіосистему з будь-яким підходящим за потужністю і опору підсилювачем або ресивером.
5
Приділіть належну увагу грамотній розстановці колонок (і особливо - сабвуфера) по кімнаті з тим, щоб об'ємний звук був дійсно об'ємним.