Як зшивати натуральне хутро. Як зшити розрив на хутрі.

Технологія пошиття виробів з натурального хутра досить складна і вимагає наявності спеціальної скорняжной машини. Тому для шиття шуби краще звернутися в ательє, де фахівці все зроблять за найвищим розрядом. Однак, невелике виріб з натурального хутра цілком можна зшити будинку вручну.
Вам знадобиться
  • хутро,
  • голки,
  • нитки,
  • наперсток,
  • швейна машинка,
  • щітка -расческа для тварин.
Інструкція
1
Підготуйте шкурку до розкрою та шиття. Щоб міздря (шкіра під хутром) стала пластичною, її необхідно зволожити. Для цього з шкіряною боку обприскати деталь водою кімнатної температури, використовуючи пульверизатор або звичайну губку. При цьому стежте, щоб волога по можливості не потрапляла на хутро.
2
Коли на шкіру потрапила достатня кількість рідини (при не надто великому зусиллі вона починає злегка розтягуватися в руках), розкладіть шкурку хутром назовні і залиште приблизно на півгодини. За цей час волога встигне рівномірно розподілитися по всій площі та пом'якшити мездру.
3
Для вирівнювання поверхні шкурки, збільшення розміру і надання потрібної форми розтягніть шматочок на дерев'яному щиті, закріпивши краю не надто тонкими (щоб не порвати) цвяхами на відстані 3 - 4 см, і витримайте протягом 12 годин.
4
Розкроїте з припуском на шви приблизно 2-3 мм, використовуючи гостро заточений кушнірський ніж, медичний скальпель або бритву.
5
Якщо у вас є вже готові шматочки, то підберіть їх за розміром і формою і розкладіть на викрійці.
6
Для зшивання візьміть довгу голку, нитки середньої міцності і наперсток. Складіть зшивані деталі хутром всередину, простежте, щоб мінімум ворсу пробивалося через шов. Зшивайте обметочний швом без сильної затяжки, пропускаючи нитку через кожну дірочку двічі. Шов розгорніть встик і акуратно розгладьте пальцями. Якщо якісь ворсинки потрапили на виворіт, витягніть їх назовні голкою або кінцями ножиць.
7
Для з'єднання великих деталей вироби використовуйте швейну машину. Деталі складіть хутром всередину, сколіть по краях шпильками і прошийте зигзагом. При необхідності, готовий виріб можна зшити з матер'яної основою.
8
Після зшивання ретельно розчешіть ворс, найкраще використовувати для цього щітку для тварин.
Корисна порада
Шовкові нитки добре підходять для зшивання хутра, так як вони не затягують ворс.