Як зберегти очі від УФ.

У весняний, літній та осінній період дія ультрафіолетових променів на очі посилюється. Численні дослідження показують, що тривалий вплив таких променів на очі можуть привести до пошкоджень очної поверхні і порушень в його внутрішній структурі. Саме тому, кожній людині необхідно дбати про те, щоб уберегти очі від шкідливих впливів УФ променів.
Інструкція
1
На сонце завжди носите спеціальні окуляри, які захищають очі від сонця, з додатковою УФ захистом. Такі окуляри краще купувати в спеціалізованому магазині, а не на ринку, так як тільки якісний виріб здатне надійно захистити очі . Куплені на ринку окуляри, звичайно, обійдуться набагато дешевше, але, швидше за все, принесуть більше шкоди, ніж користі.
2
В літній час додатковим захистом від шкідливих променів відмінно послужить крислатий капелюх або кепка з козирком. Носіть ці предмети одягу в сильний пригрів, вони не тільки захистять голову від перегрівання, але і здатні зменшити вплив УФ променів на ваші очі . Не забувайте про те, що діти особливо потребують літньому головному уборі - хлопчикам придбайте кепку з довгим козирком, а дівчинці красиву панаму з широкими краями або капелюшок.
3
Ультрафіолетове випромінювання відбивається від трави, тротуару, піску, води і снігу. Тому якщо навіть ви носите спеціальні окуляри, УФ промені можуть потрапляти на очі з боку без стекол. Тому, якщо ви бажаєте більш надійно захистити очі , носите контактні лінзи, що мають захист від проникнення ультрафіолетових променів. Такі лінзи продаються в оптиці, на сьогоднішній день існує досить багато виробників цієї якісної продукції.
4
Купіть собі дві пари окулярів, нехай одні будуть для літнього періоду, а інші для зими. Взимку краще вибирати окуляри зі світлими скельцями, для літа відмінно підійдуть темні скла.
5
Якщо ви плануєте вирушити на відпочинок в гори чи на море, то придбайте багатофункціональні окуляри. Лінзи таких оптичних виробів відмінно захистять очі від ультрафіолету, незалежно від того, якою буде погода. Лінзи окулярів можуть бути абсолютно будь-якого кольору, однак їх поверхня повинна бути дзеркальною.
6
Для водіїв ідеальним варіантом можуть стати окуляри з лінзами «драйверами». Вони мають відмінну ступінь захисту. Крім того, вони здатні відобразити світло від фар зустрічного автомобіля.