Як продати автомобіль швидко.

Продати автомобіль можна кількома способами. Всі вони різняться тим, яку суму в підсумку ви хочете отримати. А от що робити, якщо і гроші втрачати не хочеться і машину треба продати швидко.
Інструкція
1
Швидку продаж автомобіля може гарантувати його низька вартість. Подивіться середню вартість автомобілів вашої моделі, року і комплектації і виставите ціну нижче. Таке оголошення в першу чергу приверне перекупників, але вони купують машини відразу ж у день звернення. Оголошення розмістіть на популярних сайтах продажів автомобілів або на задньому склі автомобіля.
2
Якщо ви купує нову машину в автосалоні, ви можете здати старий автомобіль в залік покупки. Це позбавить вас від самостійного продажу. Вам треба буде тільки зняти автомобіль з обліку в ГИБДД. Але дилери призначають ціну за старий автомобіль набагато нижче ринкової вартості. Наприклад, середня вартість вашого автомобіля на ринку 400 тисяч рублів. Салон ж запропонує викупити ваш автомобіль максимум за 330 тисяч. Ці гроші відразу підуть в рахунок вартості нового автомобіля, на руки ви їх не отримаєте. Якщо ви готові втратити в грошах, але продати машину швидко і без проблем, то це ідеальний варіант.
3
Якщо втрачати в грошах не хочеться, то потрібно продумати, як подати своє оголошення так, щоб на нього відразу відгукнулися. Чим більше оголошень ви дасте, тим більше покупців їх помітять. Дайте оголошення на всіх автомобіль вих форумах про продаж, соціальних мережах і блогах. Обов'язково зробіть якісні фотографії автомобіля у всіх ракурсах і всередині салону.
4
Вкажіть особливі достоїнства вашого автомобіля. Наприклад, встановлена дорога магнітола і акустика. Або хороші шини з литими дисками. Або, може бути, у машини дуже маленький реальний пробіг, бо вона була друга в сім'ї або експлуатувалася тільки влітку. Все це необхідно написати в додаткової інформації. І обов'язково зробіть позначку, що транспорт продається терміново. Якщо вашою машиною зацікавляться, то не стануть зволікати з оглядом.
Зверніть увагу
Як швидко і дорого продати автомобіль? Остаточно прийшовши до висновку, що пора міняти свого залізного коня, потрібно визначитися з питанням ціни. Наприклад, навесні і в останній місяць осені попит на авто досить сильно збільшується. Що це може означати? А те, що ціна автомобіля в цей період набагато вище. Після вивчення ринку пропозицій вибираєте спосіб продажу.
Корисна порада
Існує два шляхи - скористатися спеціальними послугами або продати авто власноруч. Щоб продати авто, можна скористатися послугами агентства. Зараз їх дуже багато. Вам не доведеться витрачати час на підготовку і продаж машини. Однак, мінус в тому, що за це доведеться віддати близько 20% суми, тобто ціна буде набагато нижчою за ринкову.