Як прибрати жовтизну очей. жовтизна очей прибрати просто.

Колір очного яблука в нормі повинен бути біло-блакитним. Але іноді буває так, що він приймає жовтий відтінок, від слабо помітного до яскраво вираженого. У деяких випадках, це може бути викликано перевтомою, стресом, занадто суворою дієтою, перенесеним недавно ГРВІ. Тоді жовтизна чи не свідчить про якусь небезпеку для людини, і повинна досить швидко зникнути. Однак якщо вона супроводжується неприємними відчуттями - слабкістю, занепадом сил, запамороченням, тим більше якщо піднялася температура і почалися болі в правому підребер'ї - необхідно якнайшвидше звернутися за медичною допомогою!
Інструкція
1
З якої причини білки очей можуть змінити колір? Головним чином, у випадках захворювань печінки, або жовчнокам'яної хвороби. Тому лікарі, насамперед, спрямовують таких пацієнтів на комплексне обстеження печінки і жовчного міхура. І за їх результатами, призначають лікування.
2
На жаль, причиною (особливо у пацієнтів старшої вікової групи) може бути і онкологічне захворювання підшлункової залози і жовчовивідних шляхів. У таких випадках зволікання смерті подібно, причому в самому буквальному сенсі слова! Тому якомога швидше зверніться за медичною консультацією та допомогою.
3
Програма обстеження обов'язково повинна включати в себе флюроографію, онкоосмотр, загальний аналіз крові, сечі, крові на цукор, УЗД внутрішніх органів, ЕКГ і печінкових проб (білірубін з фракціями, АЛТ, АСТ, ЛФ, ГГТП).
4
Якщо жовтизна очей викликана гепатитом С, то позбутися її можна, приймаючи препарати інтерферону і рибавірин. Але їх вам також призначить лікар, самолікуванням ні в якому разі не займайтеся!
5
Якщо причиною є перенесений раніше гепатит А, то в цьому випадку лікарі рекомендують пити на ніч валокордин по 30 крапель протягом місяця.
6
У випадку, коли пожовтіння очей відбувається через хвороби (синдрому) Жильбера, головною ознакою якої є постійне або періодичне підвищення рівня білірубіну, то рекомендується: уникати значних фізичних навантажень, виключити зі свого раціону жирну їжу і алкоголь, приймати препарати, що покращують роботу печінки (наприклад, карсил, хофитол, легалон). При значному перевищенні рівня білірубіну за призначенням лікаря можна пройти курс лікування фенобарбіталом або зиксорин.
7
Так чи інакше, насамперед забезпечте собі повноцінний відпочинок і уникайте стресових ситуацій.