Як підібрати обруч.

Тонка талія - це красиво і витончено. Будь-яка дівчина мріє і прагне довести її до досконалості. Але краса, як правило, вимагає жертв. Дами вдаються до безлічі виснажливих дієт, витрачають величезні гроші на непотрібні препарати для схуднення.
Інструкція
1
Якщо крутити обруч щодня вранці і ввечері по кілька хвилин, при цьому виконуючи з ним вправи, то через місяць з'являться результати, які порадують вас.
2
Перш ніж починати щоденні заняття з обруч ем, потрібно правильно його вибрати, щоб запобігти майбутнім травми. Існує безліч халахуп різної ваги. Дитині підійде обруч вагою менше 1 кілограма. Дорослій людині, вперше користується халахуп, слід купувати обруч від 1 до 1,5 кілограма. Дорослим людям з високим рівнем підготовки, які щодня крутять обруч середньої тяжкості протягом 4-5 місяців, можна переходити до тренувань з халахуп від 2 до 3 кілограмів.
3
Розглянемо типи обруч їй. • Звичайний обруч . Буває залізним або поліетиленовим, порожнім (для дітей) або наповненим всередині. • Складаний обруч - це звичайний обруч , тільки складаний вдвічі або навіть вчетверо. Займає мало місця в будинку, також з ним можна без проблем виїжджати на природу або брати з собою на тренування. • обважнює обруч . Його вага становить від 0,5 до 2 кілограм. Він служить активним масажером для талії і стегон, забезпечує високу навантаження. Можна зі звичайного обруч а зробити обважений, розрізавши і насипавши в нього пісок, потім скріпивши ізолентою або скотчем. • Обруч з масажними кульками. При обертанні навколо тіла наконечники масажних кульок ефективно впливають на спину, живіт, стегна і сідничні м'язи. Мінус такого обруч а в тому, що він може залишити синці на тілі, тому займатися з ним рекомендується в щільній одязі.
4
Перед тим, як почати заняття з обруч ем, сходіть до лікаря і перевірте внутрішні органи, тому що якщо у вас проблеми зі здоров'ям, то халахуп може нашкодити вам, а не допомогти створити тоненьку талію.