Як прикрасити стару шафу. прикрасити дверцята шафи.

Якщо зробили ремонт і вирішили оновити меблі, не поспішайте викидати старий шафа . Він може прослужити ще не один рік. Трохи фантазії, доступний декор, чуть-чуть часу - і старий шафа стане родзинкою нового інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - фотошпалери;
  • - олійна фарба;
  • - меблевий лак;
  • - наждачний папір;
  • - атласна стрічка;
  • - шпаклівка;
  • - грунтовка.
Інструкція
1
Підберіть фото або ілюстрацію підходящої теми і роздрукуйте її в потрібному форматі на «самоклейках». Подібні послуги надаються фотостудіями. Стильно виглядають старі чорно-білі фотографіі.В спальні чудово виглядають знімки романтичної тематики. У дитячій буде добре виглядати шафа , прикрашений зображеннями героїв з мультфільмів.
2
Зачистіть дверцята і стінки старого шафа а наждачним папером. Це необхідно для видалення старого лаку і можливих забруднень. Після обробки наждачним папером обов'язково протріть шафа сухий або злегка вологою ганчіркою для видалення пилу.
3
Закрийте дрібні тріщини і дефекти за допомогою шпаклівки. Після просихання шпаклівки можна приступати до грунтовки шафа а. Це дозволить отримати ідеально гладку поверхню, на якій будь-яке зображення буде виглядати бездоганно.
4
Підготовлена поверхня забарвлюється масляною фарбою. Оптимальний колір фарби - білий.
5
Після висихання фарби можна приступати до наклеювання фотошпалер. Обережно зніміть захисну плівку і наклейте фото на шафа , розгладжуючи від центру до країв. Це позбавить поверхню від бульбашок повітря. Якщо не вдалося наклеїти досить акуратно і пухирець з'явився, обережно проткніть його голкою і розгладьте.
6
Приділіть увагу внутрішньої поверхні шафа а. Стінки і полички можна обклеїти шпалерами або пофарбувати. Штангу, призначену для одягу на плічках, можна обернути атласною стрічкою або обшити еластичним текстилем.
7
Заключний етап перетворення старого шафа а - покриття безбарвним меблевим лаком. Можна скористатися спеціальним розпилювачем.
Зверніть увагу
При фарбуванні і нанесенні лаку забезпечте постійний доступ свіжого повітря. В ідеалі потрібна примусова вентиляція приміщення.
Корисна порада
Перед початком роботи зніміть з шафи фурнітуру - ручки, кріплення поличок і т.д.