Як накачати всі групи м'язів.

Для того щоб повністю прокачати всі м'язи , доведеться затратити дуже велику кількість часу. Як правило, атлети намагаються опрацьовувати різні групи м'язів у різні дні, але навіть це не дозволяє витрачати час на ізольовану опрацювання кожної м'язи . Якщо збільшувати кількість вправ, доведеться збільшувати тривалість самого тренування, а це не завжди зручно. Виходом в даній ситуації є виконання вправ, що дозволяють одночасно працювати над максимальною кількістю м'язів різних груп.
Вам знадобиться
  • - перекладина;
  • - штанга;
  • - блоковий тренажер;
  • - гімнастична лава.
Інструкція
1
зависни на перекладині, взявшись за неї зворотним хватом. Підніміть ноги схрещені в щиколотках до прямого кута. Стопи спрямовані вперед.Плавно підтягуйтеся вгору, поки підборіддя не торкнеться поперечини. Намагайтеся, щоб стопи завжди були спрямовані вперед, ні в якому разі не підтискайте ногі.Работают: м'язи преса, практично всі м'язи спини і грудей, біцепси.
2
Встаньте між колонами блочного тренажера. Візьміться за рукоятку верхнього блоку, що знаходиться у вас за спиною. Рука піднята вгору, лікоть піднятий і практично стосується троса. Друга рука витягнута перед собою, в тому напрямку, куди буде відбуватися рух. Поставте ноги широким кроком. Стопа, що стоїть ззаду, повинна бути повернена на 45 градусов.Медленно штовхайте рукоять вперед рухом зверху, вперед і вниз. Виштовхуйте вагу, поки кулак руки з обтяженням не досягне рівня руки, витягнутої вперед.Работают: стабілізуючі м'язи корпуса, косі м'язи преса, грудні м'язи , м'язи ніг.
3
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, ступні паралельно. Візьміться за гриф штанги так, щоб при нахилі кисті рук не стосувалися ніг. При цьому відстань між руками не повинно бути ширше плечей. Прогніть поперек і зведіть лопаткі.Становая тяга починається з руху голови і плечей назад. Потім відштовхуйтеся ногами, одночасно піднімаючи вгору і назад плечі, таз і коліна. Встаньте прямо зі штангою в руках. Зробіть коротку паузу і опускайте штангу вниз, тримаючи її якомога ближче до себе. Коли гриф буде нижче колін, злегка присядьте, а не згинайтеся в таліі.Работают: згиначі стегна, сідниці, м'язи нижній частині спини.