Як зменшити брюки. випрати в окропі лляні брюки.

Ви купили брюки . Але ось невдача - через деякий час вони розтягнулися і виглядають на вашій фігурі вже не так ефектно, а може бути, ви схудли? Ви не хочете обмінювати покупку. Підходящого розміру в магазині не залишилося. Як зменшити брюки в домашніх умовах?
Інструкція
1
Наберіться мужності і озбройтеся швейними приладдям. Першим ділом відсічі пояс. Виверніть брюки навиворіт і прошийте по всіх швах в намітку. Після цього, виверніть брюки назад, і приміряйте їх. Якщо ви вважаєте що прибрали всю зайву тканину, то приступайте до прострочки наміток на швейній машинці. Виконавши цю роботу, приметайте на місце пояс. Можливо, вам доведеться трохи зменшити його довжину. Для цього виверніть пояс і прострочіть по поперечним швах на необхідну величину. Приметайте пояс на місце. Надіньте брюки ще раз і оцініть - наскільки успішно ви впоралися з роботою. Якщо ваш зовнішній вигляд не викликає нарікань, пристрочите пояс.Іспользуйте цей варіант тільки при роботі з нескладної моделлю, і якщо потрібно прибрати всього пару - трійку сантиметрів.
2
Вам доведеться помучитися, якщо ваші брюки прикрашені обробкою і складочками. У разі якщо розмір брюк досить сильно відрізняється від вашого, розпоріть брюки по всіх швах і прострочіть заново, зменшуючи обсяг.
3
Для зменшення довжини розпоріть шви подгиба і розгладьте їх праскою. З вивороту проведіть крейдою лінії що відзначають відстань, на яку ви хочете вкоротити брюки . Підігніть тканину по цій лінії і зробіть намітку. Приміряйте брюки . Якщо довжина вас влаштовує, зніміть намітку, акуратно зріжте зайву тканину, залишаючи не більше 3 - 4 см, підігніть брюки по наміченої лінії і прострочіть.
4
Для того щоб зменшити джинси скористайтеся кип'ятінням. Приготуйте дві ємності. В одну налийте холодну воду, в іншу окріп. У ємність з окропом не додавайте ніякого прального порошку. Багато з них мають ефект відбілювання. Ви ризикуєте отримати після процедури річ набагато світліше, ніж ви купували. Помістіть ваші джинси в окріп на 10 хвилин, а потім перекладіть в холодну воду. Якщо ви зменшили ваші джинсові брюки , але не настільки, як хотілося, виконайте процедуру ще раз.
Корисна порада
Якщо джинси вам не занадто великі, то не поспішайте з кип'ятінням. Досить часто вони самі сідають в процесі прання. Тому просто виперіть джинси кілька разів на пральній машині і оцініть результат.
Але навіть якісні джинси мають властивість розтягуватися після шкарпетки. Чоловікам рекомендується купувати джини свого розміру, а от жінкам для довгої шкарпетки необхідно вибирати їх на 1-2 розміри менше. Але не переборщіть: занадто вузькі джинси створюють тиск на внутрішні органи, що уповільнює процес кровообігу і згодом може привести до різних захворювань.
Інструкція
1
Тому вибирайте джинси , насамперед, зручні, а в разі, якщо вони розтягуються і розлучатися з ними не хочеться, дотримуйтеся ряду порад: Поперіть джинси в пральній машинці, а потім висушіть в гарячій сушці. Нормальні джинси неодмінно дадуть усадку. Якщо гарячої сушки немає, то після прання обполосніть їх холодною водою і, не скручуючи і не стискаючи, повісьте в вертикальному положенні. Головний девіз джинс: часте прання - запорука гарного вигляду;
2
Розпоріть джинси по бічних швах (якщо є навик в шиття, а якщо ні, то краще зверніться в ательє), намітьте дрібному з виворітного боку ширину, яку хочете отримати, потім змітайте нитками. Після примірки, якщо ширина влаштовує, відріжте все зайве і акуратно прострочіть;
3
Не носіть одні джинси занадто часто: для запобігання природного розтягування придбайте кілька пар джинс. Поперемінно міняючи одні джинси на інші, ви дозволите зберегти їх «заводський» вид надолго.После прання, коли джинси трохи посідали, гладьте їх у вологому стані. Злегка вологі джинси після прасування знову розтягнуться і ефекту від прання не вийде.
Зверніть увагу
У гардеробі будь-якої людини, від мільйонера до простого службовця, можна знайти, як мінімум, одну пару джинс. Основний козир джинс - практичність і комфортність в носінні - став вирішальним при виборі їх мільйонами і мільйонами чоловіків і жінок по всьому світу.