Як змусити себе тренуватися.

Велика кількість теплого одягу краде недоліки фігури. Робочий день закінчується, коли вже темно. На вулиці така погода, що до вікна краще не підходити. Краще б на затишний диван під теплий плед. Але проспати все холодну пору року, а навесні прокинутися бадьорим і худим може тільки ведмідь. А ви знаєте, що у вас цей номер не пройде. Тому щовечора з тугою ви думаєте, що треба б йти на тренування, але ... Як же змусити себе відвідувати спортзал?
Вам знадобиться
  • - персональний тренер;
  • - товариш для спільних тренувань;
  • - зручно розташований спортзал;
  • - піврічний або річний абонемент на відвідування спортклубу.
Інструкція
1
Тренуйтеся з приятелем. Нести тягар відповідальності за тренування і їх регулярність набагато легше вдвох. Товариш тренується поруч, і ви намагаєтеся не відставати.
2
Самое нудне - це тренуватися просто так, для здоров'я. Краще уявіть собі, як ви хотіли б виглядати, і поставте собі мету - добитися цього ідеального образу. І коли вам не захочеться йти в спортзал, просто згадайте цей ідеал, і небажання попрощатися з мрією змусить вас вийти з дому.
3
Не будьте до себе занадто жорстокі, іноді можна і посачковать. Якщо ви прийшли в спортзал і зрозуміли, що тренування сьогодні зовсім не йде, не переживайте. Можна поплавати в басейні, побігати по доріжці в необтяжливим темпі або сходити в сауну. У кожному разі, вам не буде соромно за власну лінь.
4
Боротьба за хорошу фігуру неможлива без змін в раціоні. Але навіть найжорстокіші обмеження теж можуть поєднуватися з розвантажувальними днями. Якщо тренування було особливо вдалою або інтенсивної, можна винагородити себе чимось смачненьким. Думка про прийдешнє задоволенні пробудить азарт, спортивну злість, і ви викладете набагато сильніше, ніж зробили б без думки про винагороду. Головне, щоб бенкет шлунка не перекреслив всі ваші досягнення в спортзалі за останній час.
5
Купуйте абонемент на тривалий термін. Крім того, що це набагато дешевше, ніж разова оплата кожного заняття, думка про втрачені гроші витягне вас з розслабленого стану і поведе в спортзал.
6
Обзаведіться персональним тренером. Персональний тренер дисциплінує набагато більше, ніж ви можете собі уявити. Якщо не хочеться виходити з дому, ви згадайте, що вас чекає людина, яку незручно підводити. До того ж заняття з персональним тренером будуть набагато ефективніше, а це теж привід не пропускати тренування.
7
Зберіть свою спортивну сумку з вечора. Сумка, самим своїм виглядом нагадує, що сьогодні у вас тренування, стане відмінним стимулом не лінуватися. Та й часу на роздуми залишиться менше. Що тут думати, сумка-то вже зібрана.
8
Ставте собі конкретну мету. Вирішіть, чого ви хочете домогтися від тренувань у спортзалі. Але нехай це буде не абстрактне «добре виглядати», а конкретний показник. Наприклад, схуднути на 5 кілограм або збільшити обсяг біцепса на два сантиметри. Обов'язково позначте точний термін, до якого ви повинні досягти поставленої мети. Так буде набагато легше оцінювати ефективність своїх занять і менше шансів на те, що ви втратите до тренувань інтерес.
9
Якщо у вашому спортивному клубі є додаткові секції, запишіться хоча б в одну з них. Час від часу змінити заняття буває дуже корисно. Півторагодинне тренування з тайського боксу або кунг-фу не зашкодить вашій спортивній програмі. І це набагато цікавіше, ніж постійно бігати по доріжці або перевертати штангу.
10
Постарайтеся, щоб відвідувати спортзал було зручно. Якщо він знаходиться поруч з вашим будинком або на вашому щоденному маршруті, буде набагато важче придумати причину, щоб пропустити тренування. А ось їздити через півміста вам навряд чи вдасться регулярно.
Зверніть увагу
Не хочеш іти в зал - спробуй тренуватися вдома. Втомив комплекс вправ - підбери собі новий. 3. Немає настрою займатися - почни тренування з того, що любиш найбільше Якщо у тебе зовсім немає настрою тренуватися, спробуй зробити один сет свого улюбленого вправи. 27 способів змусити себе тренуватися. Як говорили мудрі єзуїти, «Мета виправдовує ...
Корисна порада
Поради, які допоможуть змусити себе тренуватися: 1. Готуйтеся до тренування заздалегідь. Підготовку майбутньої тренування потрібно проводити заздалегідь, ще з вечора. Варто приготувати спортивний одяг, взуття. Якщо думка про майбутню тренуванні доставляє вам дискомфорт, то має сенс відмовитися від такої і зайнятися чимось приємним. Якщо ні просто бажання йти в зал, то можна провести легке тренування в домашніх умовах. 3. Немає настрою займатися.