Як видалити програму, якщо її немає у видаленні програм.

Деякі програми, будучи встановленими на комп'ютер, не "повідомляють" операційній системі про свою присутність і не відображаються в меню "установка і видалення програм" ("програми і компоненти" для Windows Vista і Windows 7). Звичайно, це зовсім не означає, що їх не можна видалити.
Інструкція
1
Перш за все перевірте, чи є в папці програми файл під назвою "uninstall.exe" або ж його ярлик в меню програм. Якщо такий файл є, то його виконання, в більшості випадків, надійно видаляє непотрібну програму з вашого комп'ютера.
2
Якщо папка програми не містить такого файлу, то є можливість деінсталяції не передбачена розробником, то програму можна видалити вручну, виконавши наступні пункти.
3
Через Диспетчер завдань зупиніть процес удаляемой програми, якщо вона запущена. Диспетчер задач викликається через натискання CTRL + ALT + DEL (в Windows Vista і 7 треба з меню, що вибрати пункт "Диспетчер завдань").
4
Видаліть папку програми (як правило, розташовується в папці Program Files або Program Files x86), а також, якщо необхідно, її налаштування і файли з папки користувача і папки Program Data.
5
Видаліть всі згадки програми з реєстру. Записи найпростіше шукати в програмі редагування реєстру за допомогою вбудованої функції пошуку.
Зверніть увагу
Вилучення деяких програм можуть змінити функціональність операційної системи або взагалі зробити роботу з нею не можливою. Будьте обережні.