Як зробити паперовий тюльпан. Орігамі тюльпан з паперу.

Орігамі - стародавнє мистецтво складання фігурок з паперу, яке прийшло зі сходу. Для того, щоб створити красиву дрібницю, не потрібні ножиці, клей або скотч. Оволодівши технікою орігамі, ви зможете творити, використовуючи лише паперові аркуші. Почати можна з простої фігурки тюльпана .
Інструкція
1
Папір для орігамі варто вибирати середньої щільності. Головне, щоб після згинання на ній не з'являлися тріщини. Для фігурок краще використовувати ксероксних папір формату А4 або звичайну кольорову, що продається в наборах для творчості. Природно, лист повинен бути чистим і не м'ятим. Для виготовлення тюльпана краще вибрати папір рожевого, білого або жовтого кольору проте, підійде і будь-який інший. Головне, щоб він був красивим і яскравим.
2
Першим ділом виріжте квадрат з обраного аркуша паперу. Щоб усі сторони вийшли рівними, краще попередньо накреслити його, використовуючи тонкий олівець і лінійку. Отриману квадратну заготовку зігніть по діагоналі так, щоб поєдналися протилежні кути. Потім розгорніть лист і знову складіть по діагоналі, на цей раз поєднавши іншу пару кутів.
3
Знову розгорніть лист і складіть його навпіл. Два верхніх кута получившегося прямокутника підгинаємо всередину по діагональним згинах, які залишилися після 1 і 2 кроки.
4
Тепер підігніть кути з одного боку фігури до верхівки. Після чого переверніть майбутній тюльпан і виконайте цю процедуру з іншого боку.
5
Внаслідок попередніх дій повинен був вийти квадрат, кожна сторона якого складається з двох трикутників. Візьміть правий трикутник і, як книжкову сторінку, переверніть його на лівий. Те ж саме виконайте з іншого боку.
6
Потім загніть правий кут так, щоб він заходив за центральний згин фігури. Лівий кут загорніть в отриманий кишеньку. Іншими словами, вам потрібно вкласти лівий трикутник всередину правого.
7
У нижній частині фігури утворився отвір. Дуньте в нього, щоб додати об'єм тюльпану. Потім відігніть куточки-пелюсточки. Паперову квітку готовий!
8
Щоб зробити стебло для тюльпана , відріжте смужку кольорового паперу і, рухаючись по діагоналі, пальцем скачайте з неї щільну трубочку. Після чого вставте стебло в отвір знизу квітки.
Орігамі - стародавнє віртуозне мистецтво. Вчитися йому можна роками, все більше удосконалюючи техніку. А почати можна з нескладних схем, наприклад, з квітки тюльпана.
Вам знадобиться
  • Папір
Інструкція
1
Візьміть листок паперу. Найкраще брати кольорову або двокольорову, тоді квітка вийде ефектніше. Можете самі розфарбувати папір: пензликом змочіть лист по всій площі, а потім, поки він не висох, зробіть кілька розлучень різними кольорами акварелі, даючи їм перемішатися при зіткненні. Покладіть лист сохнути під прес, щоб він якомога менше жолобився від води. Виріжте з готової папери квадрат зі сторонами 10х10 сантиметрів.
2
Складіть лист навпіл по горизонталі. Розгорніть його. Складіть його по діагоналі від верхнього правого кута до нижнього лівого, розгорніть. Зробіть такий же згин від верхнього лівого до нижнього правого кута, розгорніть папір.
3
Складіть лист по першому горизонтальному згину. Праву і ліву сторону зігніть усередину, у напрямку до центру (по готовим лініях діагоналі).
4
Правий і лівий кути отриманого трикутника підніміть вгору, щоб вони стикалися сторонами на центральній осі, а в результаті вийшов ромб. Переверніть ромб (прикладіть один до одного праву і ліву половинку заготовки) так, щоб лицьова його частина виявилася закритою, тобто стала бічний, а ті, які були бічними - відкрилися.
5
Нижню ліву грань ромба розділіть навпіл і від цієї точки проведіть лінію до верхівки фігури. Зігніть сторону по цій лінії. Виконайте те ж саме з іншими трьома сторонами заготовки. Візьміть ці загнуті половинки і вставте один в одного - праву половинку в кишеньку лівої і т.д.
6
Знайдіть внизу в центрі падлюка отвір і дуньте в нього. Відігніть чотири верхніх пелюстки.
7
Для виготовлення стебла візьміть жорстку дріт, змастіть її клеєм і обмотайте зеленої ниткою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_wp8agwnxLA