Як зробити фото, намальоване олівцем. програма для переробки фото в картину намальовану олівцем онлайн.

Ви не художник і не майстер фотошопу, але є непереборне бажання зробити фотографію оригінальною і неповторною, з ефектом малювання олівцем. Зробити це зможе будь непросунутої користувач. Головне - бажання і творчий підхід.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет, фотографія.
Інструкція
1
Якщо ви не користуєтеся сервісом Яндекс.Фотках, то потрібно перейти на сайт Яндекс за посиланням http://fotki.yandex.ru/program. На сторінці, завантажити безкоштовну програму - фоторедактор Яндекс.Фотках.
2
Відкриваєте в програмі Яндекс.Фотках ту фотографію, яку хочете зробити з ефектом малювання олівцем. Для цього ставите курсор на бажану фотографію, кликаете правою кнопкою мишки і вибираєте опцію «Відкрити за допомогою». Далі із запропонованого списку програм вибираєте «Yandex Fotki». Після того, як ваша фотографія відкрилася в фоторедакторі, на нижній панелі інструментів знаходите іконку «Відкрити зображення в Редакторі» (зображення склянки з пензлем і олівцем). Відкриється сторінка, на якій праворуч розташовуватиметься панель інструментів редагування фотографії.
3
На цій панелі вибираєте розділ «Візуальні ефекти» і натискаєте на іконку «Зробити скетч». Зображення на вашій фотографії перетвориться в олівцем ескіз (фото, намальоване олівцем). В цьому розділі у вас є можливість самостійного коригування зображення шляхом підбірки контрастності і сили впливу. Для цього ставите курсор на відповідний бігунок і ведете його до отримання бажаного результату на фотографії.
4
Додатково можете зробити автоматичне настроювання вашої відредагованою фотографії. Для цього на нижній панелі інструментів вибираєте іконку «Шедевр» (Запустити автоматичну обробку). Ця іконка представлена у вигляді зображення в рамочці.
Зверніть увагу
Не кожна фотографія при редагуванні може вийти належної якості. Для отримання бажаного ефекту фото, намальованого олівцем, слід вибирати якісні (в різкості, контрастні і насичені кольорами) фотографії.