Як відзначити день весілля. Як можна привітати чоловіка з річницею.

Весілля завжди залишає в пам'яті людей багато спогадів. З кожним роком хочеться прожити цей день заново, насолоджуючись кожною його хвилиною. Така можливість надається через рік, два, три ... з дня урочистості та провести цей день завжди можна по-новому, щоб отримати позитивні емоції.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, в якому складі ви хочете відзначити цю дату. Можна провести свято удвох або запросити гостей. Слід підібрати сценарій і продумати меню. Крім того, ви можете кожну річницю весілля відзначати по-різному.
2
Подружжю можна одягнутися так само, як в день одруження, замовити машину, запросити свідків, фотографа і провести цей день в поїздках по місту, зупиняючись біля пам'ятних місць . Бажано замовити банкет в ресторані і провести залишок свята за смачною вечерею в компанії друзів і родичів.
3
До дня весілля можна запланувати вінчання. Це церковне таїнство відбувається виключно за взаємною згодою подружжя і вимагає підготовки. Зазвичай, потрібно заздалегідь поговорити зі священиком, з'ясувати вартість вінчання і вирішити питання про підготовку до нього. Деяким парам необхідно сповідатися, причаститися або здійснити таїнство хрещення. Головне пам'ятати, що до вінчання слід ставитися серйозно і відповідально.
4
Якщо після весільного торжества ви так і не змогли виділити час для романтичної подорожі, зараз саме час. Можете придбати путівки на курорти і там повторити процедуру реєстрації шлюбу, але вже формально, без офіційних документів. Про вартість і подробицях таких послуг можна дізнатися в туристичних фірмах або в Інтернеті.
5
День весілля, проведений в домашній обстановці запам'ятається надовго. По-перше, ви вправі запросити до себе друзів і насолодитися спогадами про торжество, переглянути фотографії та повечеряти в приємній компанії. По-друге, ви можете влаштувати романтичну вечерю тільки на двох і піднести сюрприз своєму (своєї) коханому (коханій).
6
Який би ви не вибрали сценарій для цього дня, щасливого для вас обох, він запам'ятається на все життя, оскільки ви любите один одного, і нехай від цього з кожним роком буде тільки «Гірко!».
Зверніть увагу
Кожна річниця весілля має певну назву. Торжество завжди можна проводити за різними сценаріями, не повторюючись.
Корисна порада
Ресторани, тамаду і автомобіль замовляйте заздалегідь, таким чином ви отримаєте гарантію, що ваше свято пройде за запланованим сценарієм.