Як перевірити рівень антифризу.

Антифриз - це рідина, яка призначена для охолодження двигуна, в іншому випадку може відбутися пошкодження деталей. Дуже важливо своєчасно перевіряти рівень антифризу і проводити його заміну.
Інструкція
1
Загляньте в розширювальний бачок, в якому перевірте рівень антифризу. Він повинен знаходитися між мінімальною і максимальною відсічення. Якщо рідина знаходиться нижче необхідного рівня, то зробіть долівку антифризу до потрібної позначки.
2
Пам'ятайте, що антифриз повинен бути високої якості, який підходить для алюмінієвих двигунів. Слідкуйте за тим, щоб використовувати одну і ту ж марку рідини, адже постійна зміна може привести до корозії і до дефектів в системі охолодження.
3
Якщо побачите, що резервуар повністю порожній, і в ньому немає ні краплі антифризу, то перевірте його рівень в радіаторі. Для цього відкрутіть кришку радіатора. Пам'ятайте, що спочатку дайте вийти тиску з системи, відкрутивши кришку проти годинникової стрілки. Слідкуйте за тим, щоб не зняти ковпачок при гарячому антифризі, адже в цьому випадку струмінь може серйозно обпекти вас.
4
Після перевірки охолоджуючої рідини можете замінити антифриз, якщо не задоволені його якістю. Для цього переконайтеся в тому, що радіатор і двигун знаходяться в остиглому стані. Виверніть зливну пробку і злийте охолоджуючу рідину.
5
Після цього надіньте шланг на спеціальний болт, який знаходиться в задній частині моторного відсіку. Залийте той же самий антифриз в радіатор, зробіть це до початку горлечка. Закрийте ковпачок і запустіть двигун, дочекайтеся, поки він прогріється, і заглушите його. Додайте охолоджуючої рідини, щоб резервуар був повністю заповнений.
6
Увімкніть кондиціонер або клімат-контроль на найбільшу охолодження. Після цього заглушите мотор і перевірте рівень антифризу в радіаторі. Якщо необхідно, то проведіть доливку рідини. Те ж саме виконайте з клімат-контролем на максимальній температурі. Досягніть того, щоб рівень рідини був на постійному рівні.