Як зменшити гомілки.

Об'ємні гомілки часто доставляють їх власниці незручності. Проблеми виникають в основному при виборі звужених до низу брюк, джинсів, а також при купівлі взуття з гомілки щем. Виправити ситуацію допоможуть вправи, спрямовані на розтяжку м'язів гомілок.
Інструкція
1
Сядьте навпочіпки, долоні покладіть близько ступень, п'яти намагайтеся не піднімати високо. З видихом підніміть сідниці вгору, коліна розігніть, долоні тримайте на підлозі. На вдиху знову сядьте у вихідне положення. Зробіть 10 - 15 присідань.
2
Встаньте, праву ногу винесіть вперед, ліву відведіть назад. З видихом нахиліться до правої ноги, долоні покладіть близько п'яти, коліна не згинайте, ліва ступня повністю на підлозі. Потягніть носочек правої ноги на себе, замріть на 3 секунди, потім відведіть пальці від себе. Повторіть вправу 10 разів. Поміняйте ноги місцями.
3
Ляжте на правий бік, однойменну руку зігніть у лікті і коліна на неї, ліву покладіть вздовж тіла. У видихом зігніть верхню ногу в коліні, захопіть носок лівої долонею, і витягніть ногу вгору. Направте носок піднятий ноги точно на себе, щоб розтяжці піддавалася задня поверхня стегна і гомілку. Утримуйте положення 2 хвилини. З видихом зігніть ліву ногу і опустіть її на підлогу. Повторіть вправу правою ногою.
4
Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, зачепитеся за носочки пальцями рук. З видихом випрямити ноги, не відпускаючи їх руками. Утримуйте розтягнення 1 хвилину, потім зігніть коліна, розслабтеся. Повторіть вправу ще 2 рази.
5
Ляжте на спину, руки опустіть вздовж тіла. З видихом зігніть в коліні праву ногу, притягну її до грудей, руками зачепитеся за шкарпеточку або гомілку, випрямити ногу вгору. Тягніть ногу до себе, не згинаючи її в коліні, протягом хвилини. З видихом зігніть ногу в коліні і покладіть її на підлогу. Повторіть розтяжку на ліву ногу.
6
Сядьте на підлогу, ноги випрямити, шкарпетки потягніть на себе, руки підніміть над головою. З видихом, згинаючись в стегнових суглобах, опустіть груди до колін, долоні покладіть на ноги. Тримайте позу 1 хвилину, потім на вдиху поверніться у вихідну позицію.