Як прибрати запалений прищ. прищ без головки що робити.

Прищі - дуже неприємне явище, особливо коли вони підхоплюються на обличчі. А подвійно неприємно, коли такий прищ - запалений і болючий. Видавлювати прищі самостійно косметологи не рекомендують, але рідко хто слухає ці рекомендації.
Вам знадобиться
  • - спиртовий розчин саліцилової кислоти;
  • - 10% лінімент синтоміцину;
  • - дігтярне мило;
  • - настоянка прополісу;
  • - таблетки «Трихопол».
Інструкція
1
Щоб видавити прищ без ускладнень, потрібно тиснути тільки дозрілі прищі, мають білу головку і не викликають болю, коли ви до них торкаєтеся. Перед процедурою обличчя і руки потрібно ретельно вимити з милом, область прища обробити спиртом. Після видавлювання область прища знову потрібно обробити спиртом, щоб усунути інфікування ранки.
2
Крім видавлювання, швидко прибрати прищі допоможе спиртовий розчин саліцилової кислоти 1-2% -ної концентрації. Його наносять на прищі два рази на день, і прищі підсушуються за дві-три доби. Аналогічною дією володіє резорцин.
3
Якщо ж прищ дуже запалений, і глибоко під шкірою знаходиться гній, краще його не видавлювати. Існує ризик занесення інфекції, і після неправильного видалення такого прища може залишитися шрам. Для лікування таких прищів існує випробуваний засіб - 10% лінімент синтоміцину. Якщо змащувати їм прищ на ніч, запалення зникне безслідно на другий-третій день.
4
Дрібні прищі відходять безслідно на 2-3-й день після обробки їх дьогтьовим милом. Суміш настоянки прополісу, «Трихопол» і саліцилового спирту теж годиться для цих цілей. Для її приготування саліциловий спирт і настоянку прополісу змішують в рівних кількостях і додають одну таблетку «Трихопол», попередньо розтерту в порошок. Отриманим розчином протирають прищі на ніч. Якщо прищів дуже багато, можна протирати обличчя і ввечері. Намагайтеся наносити засіб тільки на прищі, бо воно сильно сушить шкіру.
5
Для профілактики появи нових прищів необхідно дотримуватись певних правил гігієни. Вмивайтеся не рідше двох разів на день, не зловживайте шоколадом, кавою, чорним чаєм, гострими приправами і майонезами. Більше їжте овочів і фруктів, кисломолочних продуктів. З гарнірів переважніше каші. Шкіра обличчя вимагає щоденного очищення, зволоження і живлення. Якщо забезпечити їй належний догляд, прищі стануть не частими «гостями» на вашому обличчі.