Як скласти питання для анкет. питання на співбесіди для юриста.

Перед співбесідою в більшості компаній претендентам пропонують заповнити анкету з основними питаннями про них самих та їхніх навичках, побажаннях до роботи. Така анкета має бути досить короткою і інформативною, тобто, вона повинна містити в собі тільки ті питання, відповіді на які не дає резюме.
Інструкція
1
Сенс анкети полягає в тому, що вона разом з резюме є "візитною карткою" здобувача. Тому подбайте про те, щоб її питання доповнювали резюме здобувача і дозволяли виділити риси, що відрізняють його від інших.
2
На початку анкети мають бути питання про особисті дані здобувача. Досить двох таких питань - про прізвища та імені і про дату народження. Вони важливі лише як ідентифікації. Все інше (місто, місце проживання) ви знайдете в резюме.
3
Далі запитаєте про бажаної посади. Це потрібно, щоб легше було розсортувати анкети за групами (продавці, маркетологи та ін.).
4
Наступним питанням попросіть здобувача стисло описати наявні в нього навички і знання, які стали б йому у вашій компанії на цікавій для його позиції. Це вам буде необхідно запитати у нього на співбесіді, проте якщо він коротко напише про це, ви не забудете і не переплутати його з іншим.
5
Включіть в анкету питання про досягнення здобувача. Це також відноситься до того, що можна розповісти про себе на співбесіді. Менеджеру з персоналу буде легше, якщо коротенько це знайде відображення в анкеті.
6
Попросіть здобувача вказати телефони або електронні адреси тих осіб, які могли б дати йому рекомендації. Якщо ви будете коливатися між двома-трьома кандидатурами, ви зможете зв'язатися з їх колишніми роботодавцями і прояснити важливі моменти.
7
Включіть в анкету питання про бажаної компенсації і про графік роботи, якщо він може змінюватися. Так ви зможете відразу відсіяти шукачів із занадто високими зарплатними очікуваннями і недостатньою кваліфікацією. Питання про графік допоможе вам відразу ж розділити кандидатів на готових працювати з ранку і вечорами, або по іншому режиму.
8
Пам'ятайте, що анкета має бути короткою, інакше на її заповнення та обробку піде дуже багато часу - і у кандидата, і у вас. Крім того, багато чого (вуз, досвід роботи) можна дізнатися з резюме, а дублювання інформації сенсу не має.