Як вибрати правильний крем для обличчя. Який крем для обличчя вибрати.

Шкіра особи тонка і чутлива, вона завжди знаходиться під впливом різної температури повітря, вологості, вітру, сонячної активності і тому вимагає захисту. І якщо ви хочете подовше зберегти її здоров'я і зовнішній вигляд, найкраще користуватися хорошими кремами. Але як вибрати «правильний» крем?
Інструкція
1
Спочатку визначте той тип, до якого відноситься шкіра вашого особи . Вмийтеся з милом, а через 20 хвилин прикладіть до обличчя паперову серветку. Якщо на ній не буде ніяких слідів, то шкіра у вас нормальна, якщо, навпаки, слідів виявиться занадто багато, то - жирна.
2
Визначтеся з тим, якого саме ефекту очікуєте від крему. Правильним буде, якщо ви будете свою шкіру і живити, і зволожувати, і захищати від несприятливих впливів, причому в різний час доби. Тому крему вам необхідні різні. Влітку рекомендується використовувати вдень крем зволожуючий (з ефектом захисту від сонячних променів), а ввечері - живильний. Взимку, щоб захистити шкіру від холоду, навпаки: з ранку - живить, вночі - зволожуючий. Для весни вибирайте крем вітамінізований.
3
При виборі крему враховуйте свій вік, це теж визначає, наскільки він буде ефективний саме для вас.
4
Найкраще купувати крем в тюбику. В принципі, крем з баночки теж може бути хорошим, але є небезпека занести в нього бактерії пальцями, і він швидко зіпсується.
5
Не забудьте, що іноді крем може викликати алергічну реакцію, і тому не зайвим буде переконатися, наскільки він хороший для вашої шкіри. Нанесіть невелику смужку крему на ваше зап'ястя: якщо через півгодини не зміниться колір шкіри, і вона не почервоніє, то купуйте сміливо.
6
Коли ваш крем закінчиться, подумайте про покупку іншого, який повинен відрізнятися від колишнього. Косметологи стверджують, що коли шкіра звикає до якогось засобу, то ефект від його застосування значно знижується.
7
Крім того, враховуйте ціну крему. Хороший крем дуже дешевим не буває.