Як позбутися від зайвої шкіри. омертвевшая шкіра.

Зайва шкіра є результатом схуднення. З цією проблемою найчастіше стикаються жінки, які хочуть насолоджуватися своєю красою, порушувати увагу, симпатію протилежної статі. Обвисла шкіра на животі, руках, підборідді, обличчі псує зовнішній вигляд, розвиває комплекси, псує настрій.
Інструкція
1
Займайтеся спортом. Зайва шкіра виглядає естетично тільки при достатньому ступені розвитку м'язів, але головне - їх гармонійне, рівномірний розподіл. Розвиток м'язів живота та попереку не тільки прибирає зайву шкіру, але і утворює «м'язовий корсет», що зберігає правильну поставу. Підтягуйтеся на перекладинах, плавайте, качайте прес. Ляжте на живіт, підніміть гомілки зігнутих в колінах ніг і схрестіть ступні. Зіпріться про руки, поставивши їх перед собою. Хребет при цьому залишається абсолютно прямим, а м'язи живота сильно напружені. Руки згинайте і випрямляйте.
2
Масажуйте проблемні зони банної рукавицею перед тим, як приймати ванну або душ. Тоді вода змиє всі лусочки омертвілої шкіри , покращиться кровообіг і надходження кисню в клітини. Крім того, стимульовані таким чином клітини будуть більш інтенсивно реагувати на контрастний душ. Однак, якщо рукавичка грубувата для вашої чутливої шкіри , користуйтеся нею безпосередньо під час водних процедур. Після душу позалицятися за тілом. Вмассіруте в шкіру масло, що містить трав'яні екстракти. Такі засоби надають благодійну дію на шкіру. Через 2-3 тижні ви вже не посоромився з'явитися на пляжі, стадіоні, в спортзалі і роздягнутися.
3
Придбайте недорогі прилади, наприклад, масажери. Щоденний масаж дуже корисний для усунення зайвої шкіри . Спочатку краще користуватися массажерами із закругленими гумовими шипами, а не щітками з твердою щетиною. Так ви менше ризикуєте пошкодити підшкірні судини.
4
Особливе розчарування у жінок викликає обвисла шкіра обличчя. Спробуйте контрастне пірнання. Візьміть 2 миски середнього розміру, щоб вміщалося обличчя. Одну наповніть гарячою водою, іншу крижаною. По черзі занурюйте особа то в одну миску, то в іншу. Після чого нанесіть на обличчя заспокійливий крем. Зверніться до косметолога. Допомога фахівця дійсно творить дива. Ефект від першої процедури буде видно буквально відразу: дрібні зморшки розгладяться, покращиться контур скул, овал обличчя, шкіра придбає здоровий вигляд і блиск.