Як скинути музику на телефон. Як скинути музику з контакту на телефон.

Сучасний користувач часто стикається з необхідністю копіювання мультимедійних файлів (будь то музика або фільми) на телефон. Іноді це буває виконати зовсім просто, а часом доводиться трохи постаратися. Втім, так чи інакше, будь-який телефон, здатний відтворювати популярні мультимедійні формати, має можливість отримувати файли з комп'ютера.
Інструкція
1
Найстаріший і, багато в чому, найнадійніший варіант передачі - через фізичний кабель. Для сучасних комунікаторів це, як правило, mini-USB (у деяких, наприклад, iPhone і Motorolla роз'єми свої), для більш старих і простих телефонів доведеться пошукати не тільки кабель від виробника, але і драйверів, і програму-оболонку. Для деяких моделей телефонів це єдиний спосіб сполучення з комп'ютером.
2
Якщо телефон оснащений технологією Bluetooth, а до комп'ютера є, так званий, Bluetooth-dongle, то пристрої можна зв'язати через цей протокол, використовуючи стандартні інструменти настройки телефону та комп'ютера. Деякі телефони (наприклад, iPhone) спочатку не підтримують передачу файлів по Bluetooth.
3
Найзручніший після разової настройки, але і найскладніший спосіб зажадає наявності в телефоні технології Wi-Fi, а при комп'ютері - бездротової точки доступу. Крім того, він підійде тільки для смартфонів (комунікаторів) і рідкісних моделей стільникових телефонів. В цьому випадку, можна або організувати на комп'ютері ftp-сервер і отримати доступ до папок комп'ютера стандартними засобами браузера, або, якщо дозволяє програмне забезпечення (наприклад, комунікатори на базі ОС Android), просто налаштувати доступ до папок комп'ютера і заходити в них з телефону в межах локальної мережі.
Зверніть увагу
Все мобільні телефони і багато комунікатори візьмуть файли тільки того формату, який зможуть прочитати. Як правило, це стосується різних форматів музики і відео.