Як прибрати стару фарбу зі стіни. Як здерти фарбу зі стін.

Якщо ви вирішили обклеїти стіни шпалерами або нанести на них інше декоративне покриття, спочатку необхідно прибрати стару фарбу з поверхні. Тільки повністю очищена і відмита стіна гарантує вам хороший результат косметичного ремонту. Існують різні способи надати пофарбованої поверхні первозданну чистоту. Який саме вам підійде, доведеться вирішувати самостійно.
Вам знадобиться
 • - Стриппер;
 • - губка для нанесення стриппера;
 • - газети;
 • - наждачний папір;
 • - будівельний фен або праска і фольга;
 • - скребок або «болгарка»;
 • - засоби індивідуального захисту (спецівка, захисні окуляри, маска для захисту органів дихання, гумові рукавички).
Інструкція
1
Використовуйте стриппер - так називають засоби, спеціально розроблені для видалення відслужили лакофарбових матеріалів з різних поверхонь. Як правило, для стіни рекомендується гелеобразная хімічна суміш, яка не буде швидко розтікатися при роботі. Зазвичай подібні розчинники добре розчиняють стару фарбу, проте вони далеко не нешкідливі. Вам доведеться відтирати ними старе декоративне покриття, попередньо відкривши двері і вікна, закривши всі залишилися в кімнаті речі газетами і озброївшись засобами індивідуального захисту. Щоб очистка стіни від фарби була більш ефективною, допомагайте собі наждачним папером.
2
Непогані результати дає теплова обробка старої пофарбованої поверхні, так як під впливом гарячого повітря фарба стає м'якою і починає пузиритися. В цей момент її з легкістю соскребают зі стіни . Для роботи вам знадобиться важку праску радянського виробництва, або ж сучасний будівельний фен. Гарячої підошвою праски нагрівайте очищаемую стіну через фольговані листи; фен же підносите безпосередньо до поверхні. Зазвичай вплив теплом допомагає майстрам впоратися навіть зі старою фарбою, проте вам доведеться неабияк потрудитися і витратити немало електрики.
3
Нарешті, можна озброїтися гострим скребком, а найкраще - «болгаркою» з наждаковим диском, і почати отскребать стару фарбу зі стіни . Це спосіб найекономічніший в грошовому відношенні, до того ж при його використанні в повітрі не буде шкідливих випарів. Однак ви повинні бути готові до того, що навколо вас буде літати величезну кількість пилу, а також частинок фарби і старої шпаклівки. Подбайте про захист своїх очей і органах дихання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gpiXAgPUZi4
Під час ремонту, перш ніж робити обробку забарвлених водоемульсійною або олійною фарбою стін , обов'язково фарбу потрібно зняти. Якщо знехтувати цим, то виконати якісний ремонт буде просто неможливо.
Вам знадобиться
 • - рукавички;
 • - респіратор;
 • - роба;
 • - відро;
 • - пульверизатор;
 • - вода;
 • - сходи;
 • - малярська стрічка;
 • - скребок;
 • - поліетилен.
Інструкція
1
Одягніть робу, респіратор і рукавички.
2
Приготуйте приміщення для виконання ремонтних робіт: винесіть меблі, покрийте підлогу і залишилися в кімнаті предмети поліетиленом. Закрийте двері, щоб мінімізувати проникнення пилу в сусіднє приміщення.
3
Розпорошите воду на стін у, використовуючи для цього пульверизатор. Залиште ненадовго, давши можливість стін ке ввібрати воду.
4
Зробіть на стін ке подряпини. При цьому підставляйте відро так, щоб шматочки фарби і пил падали у відро, а не на підлогу.
5
Гарненько пройдіться скребком по змоченою стін е: так вам вдасться зняти всю фарбу.
6
Переконайтеся, що стін ка повністю очищена від фарби. Згорніть акуратненько розстелений по кімнаті поліетилен.
Зверніть увагу
Чи не припікають і не шліфуйте свинцеву фарбу! Це стане причиною поширення свинцевого пилу, вдихання якої вкрай небезпечно для здоров'я.
Корисна порада
Якщо фарба тримається дуже міцно, для її видалення можна використовувати спеціальну «змивку». Уважно вивчіть інструкцію, прикладену до придбаного хімічному засобу. Як правило, «смивка» стає агресивною для фарби лише після того, як цю рідину підігрівають. Для цього відкрийте пляшку з хімічною речовиною і помістіть її в гарячу воду. Через кілька хвилин за допомогою кисті нанесіть теплу «змивку» на пофарбовану поверхню стін. Буквально на очах стара фарба почне здуватися. Але проводити подібні операції слід в добре провітрюваних приміщеннях, оскільки в повітрі збереться багато летючих хімічних речовин, через що тривале перебування в непровітрюваному приміщенні може викликати отруєння.