Як поліпшити швидкість комп'ютера. Як збільшити швидкодію комп'ютера.

З часом комп'ютер починає працювати все повільніше і повільніше. Це викликається не тільки його зносом, але й може бути пов'язано з «забрудненням» операційної системи. Для очищення можна скористатися різними програмами, які можуть в рази підвищити продуктивність.
Вам знадобиться
  • - Ccleaner;
  • - антивірусна програма;
  • - Smart Defrag
Інструкція
1
Важливою умовою для збільшення швидкості роботи комп'ютера є видалення всіх невикористовуваних програм і сміття. Це легко робиться засобами Windows, достатньо перейти в «Панель управління» і вибрати «Установка та видалення програм». Чим менше додатків залишається, тим вище швидкість системи.
2
Видаліть непотрібні процеси з автозавантаження. Оскільки пам'ять часто засмічується непотрібними процесами, видаливши їх можна значно підвищити швидкість запуску комп'ютера . Існує безліч менеджерів автозавантаження. Вдало з цим завданням справляються CCleaner і AnVir Task Manager.
3
CCleaner є мультифункціональної програмою. Використовуйте її для видалення непотрібних файлів, які скупчуються в різних програмах і самій системі. Виберіть пункт «Очищення» і натисніть «Аналіз», після якого потрібно натиснути «Очищення».
4
Проскануйте комп'ютер на наявність вірусів. Іноді «гальма» при роботі з системою можуть бути викликані саме шкідливою програмою. Хорошими антивірусами вважаються NOD32, Dr. Web і Антивірус Касперського.
5
Гарне вплив на швидкодію надає дефрагментация жорсткого диска, що об'єднує фрагментовані файли на жорсткому диску. Для цього в Windows існує спеціальна утиліта («Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Службові» - «Дефрагментація диска»). Можна скористатися утилітами Defraggler і Smart Defrag, які здійснюють більш доскональне сканування і дефрагментірованіе.
6
Щоб прискорити роботу можна відключити різні анімації, які значно завантажують комп'ютер. Зайдіть в «Пуск» - «Налаштування» - «Панель управління» - «Екран». В Windows Vista і 7 достатньо натиснути правою клавішею миші на робочому столі і вибрати "Персоналізація", де слід вибрати тему без ефектів Aero («Класичний стиль»).