Як надрукувати фото на документи. Як надрукувати будинку фото Як на паспорт.

З появою цифрових фотоапаратів і фотопринтерів кожен може надрукувати фото на документи, не виходячи з дому. Але все не так просто: існують певні правила, яких необхідно дотримуватися. Ці правила міняються в залежності від призначення фотографій.
Інструкція
1
Спочатку кілька правил, що пред'являються до фотографій на будь-які документи. На фото має бути один чоловік, який повинен дивитися в камеру, вираз обличчя нейтральне. Зображення людини повинно відповідати тому, як він виглядає на даний момент. Допускається зйомка в головних уборах, які не приховують овал обличчя, якщо релігійні переконання забороняють показуватися перед сторонніми без головних уборів. Для людей, які постійно носять окуляри, обов'язково зніматися в окулярах без тонованих стекол. При цьому лінзи повинні бути чистими, а оправа не повинна закривати очі. Наявність тіней на фотографії для документів не допускається.
2
Фотографія на паспорт громадянина Російської Федерації. Фотографія повинна бути виготовлена в чорно-білому зображенні. Необхідний розмір 35х45 мм. Розмір лицьової частини голови має дорівнювати 11-13 мм (відстань від підборіддя до лінії очей). При цьому, чисте поле над головою має бути 4-6 мм.
3
Фотографія на закордонний паспорт. Розмір, як і для паспорта РФ - 35х45 мм, але фотографія повинна бути кольоровою. Фото повинно бути виконано на матовому папері, в овалі з розтушовуванням. Розмір голови від підборіддя до верхівки повинен складати 25-35 мм. Зверніть увагу, що ВВІРи не завжди приймають фотографії, зроблені цифровими, а не аналоговими камерами. Це є порушенням закону, т.к. в законодавстві РФ немає ні слова згадки про заборону на використання цифрових фотографій на закордонний паспорт.
4
Фотографія на шенгенську візу. Фотографія повинна бути кольоровою, розміром, знову ж таки, 35х45 мм. Висота особи, від коренів волосся до кінчика підборіддя повинна складати 32-36мм. Колір фону залежить від країни, в яку ви збираєтеся. Наприклад для Франції обов'язковий сірий або світло-блакитний фон.