Як знайти роботу після декрету.

Після 2-3 років, проведених у відпустці по догляду за дитиною, буває нелегко знайти роботу. Багато роботодавців з побоюванням ставляться до молодим мамам, очікуючи постійних лікарняних і недостатній мотивації. З іншого боку, після такої тривалої перерви і самої матусі складно влитися в робочу атмосферу.
Інструкція
1
Намагайтеся зберегти кваліфікацію. Перебуваючи вдома з малюком, не забувайте цікавитися новинками у вашій професійній сфері. Завдяки інтернету, сьогодні у кожної матусі є можливість спілкуватися з колегами в мережевих спільнотах, триматися в курсі останніх змін. Читайте спеціалізовану літературу, підпишіться на профільний журнал. За кілька місяців до передбачуваного виходу на роботу можна пройти курси підвищення кваліфікації. Також постарайтеся не втратити напрацьовані зв'язки, нагадати про ваше існування допоможуть навіть елементарні поздоровлення електронною поштою.
2
Під час співбесіди з потенційним роботодавцем не варто приховувати свій сімейний стан і наявність дитини. Якщо є можливість залишати малюка з бабусею або нянею, обов'язково повідомте про це приймаючій стороні. У такому випадку ризик того, що ви будете проводити на лікарняному 2 тижні на місяць значно знижується.
3
Покажіть свій правильний настрой. Акцентуйте увагу майбутнього начальника на те, що тепер у вас є додатковий стимул. А пара років, проведених вдома, тільки збільшили прагнення домогтися небачених кар'єрних висот. Головне, щоб ви самі були переконані в цьому. Звичайно, розлука з дитиною не кожній жінці дається легко. Перші рік-півтора краще провести вдома, поряд зі своїм малюком. Але дволітка вже досить спокійно перенесе розлуку з мамою протягом робочого дня. Головне - ваша впевненість і душевний спокій, які обов'язково передадуться дитині.
4
Пам'ятайте, зустрічають по одягу. Жінка-домогосподарка часто втрачає стимул добре виглядати. Іноді зайва вага, набрана під час вагітності, вперто не хоче зникати. Зверніть увагу на себе. Постарайтеся знайти час на відвідування фітнес-клубу або на заняття вдома. Це не тільки допоможе знайти бажані форми, але і поліпшить самопочуття. Під час виконання фізичних вправ, в мозок приливає кров, насичена киснем, що стимулює активне інтелектуальне деятельность.Также проведіть ревізію в своєму гардеробі. Напевно за час декретної відпустки в ньому накопичилося безліч спортивного одягу, джинсів і футболок. Постарайтеся підібрати хоча б 2-3 робочих образу, необхідних на перший час. Згадайте, як ходити на каблуках.
Зверніть увагу
Отже, як знайти роботу після декрету? При виході на роботу після відпустки по догляду за дитиною молодої матері зобов'язані надати їй стару посаду, або ж нову з рівноцінною заробітної платою (але тільки з її згоди). Психологи дають молодим матерям, які прийшли влаштовуватися на роботу після декретної відпустки, наступні поради з приводу, як будувати свою трудову діяльність після декрету.
Корисна порада
Нелегко виходити на роботу після довгої перерви, а після трирічної декретної відпустки - ще складніше. Здається, що ти розгубила всі навички, починаючи від професійних, закінчуючи особистісних, аж до накладання макіяжу, випускання димних кілець, вміння підбирати туфлі до сумки, а блузку - до костюма. А ще - позитивний настрій, сприймай це як веселу гру, радуйся змінам і все пройде на Ура. Як знайти роботу після декрету.