Як збільшити розтяжку.

Про гарною розтяжці мріє кожна жінка. Деяким вона дана від природи, і навіть маючи великі обсяги тіла, вони легко складаються навпіл. Іншим же доводиться здійснювати свою мрію за допомогою вправ на розтяжку . Виконуйте наведений нижче комплекс кожен день і вже через місяць зможете побачити відмінні результати.
Інструкція
1
Встаньте прямо, ноги разом, руки над головою. З видихом опустіть корпус вниз, складаючись у стегнових суглобах, долоні покладіть на п'яти або гомілки, тягніться животом і грудьми до стегон. Слідкуйте, щоб спина не була округлої, не опускайте голову до ніг, поки їх не торкнуться живіт і груди. Утримуйте положення 1 хвилину. Потім розслабте верхню частину тіла, спину природно округлятимете, руки опустіть на підлогу. Перенесіть вагу тіла на носочки ніг, стопи не відривайте від підлоги. Через 1 хвилину піднімайте верхню частину тіла через округленої спину.
2
Сядьте по - турецьки, праву руку покладіть на ліве стегно, ліву руку підійміть над головою. З вдихом потягніться за верхівкою вгору, з видихом нахиліть корпус і ліву руку точно вправо. Тримайте позу 1 хвилину, потім з вдихом повертайтеся у вихідне положення. Поміняйте руки місцями і зробіть нахил вліво.
3
Сядьте прямо, ноги зігніть в колінах, ступні притягну до паху, з'єднавши їх разом. На вдиху потягніться верхівкою вгору, руки покладіть перед собою. З видихом, що не округляючи спину, опустіть верхню частину тіла вниз. Намагайтеся розслабити стегна, дихайте животом. Через 3 хвилини з вдихом підніміть корпус вгору.
4
Трохи змініть вихідне положення попередньої вправи: покладіть праву гомілку ближче до паху, а ліву за нею. Потягніться знову вгору на вдиху, і з видихом опустіть корпус до підлоги. Намагайтеся повністю лягти на поверхню підлоги, при цьому спину не округляйте, руки витягніть вперед. Виконуйте розтяжку 1 хвилину, потім на вдиху поверніться у вихідне положення. Поміняйте ноги місцями і повторіть розтяжку .
5
Ляжте на лівий бік, обіпріться на зігнуту в лікті руку, правою рукою зачепився за носок однойменної ноги. З видихом праву ногу витягніть вгору, повністю розігніть коліно. Тягніть стегно якомога ближче до голови. Робіть розтяжку 1 - 2 хвилини, потім опустіть ногу на підлогу. Поверніться на правий бік і повторіть вправу на ліву ногу.