Як придумати складний пароль. Як придумати пароль для скайпу.

Ви опиняєтеся в оточенні різних паролів, коли вмикаєте комп'ютер. Пароль облікового запису, захищені папки, секретні слова, оберігають ваш електронну поштову скриньку, доступ до ваших сторінок в соціальних мережах і цілий ряд інших паролів потрібно придумати такими, щоб ніхто не зміг забратися туди, куди не слід.
Інструкція
1
Пароль повинен бути складним не для вас, а для потенційних зломщиків. Заплутуйте не себе, а інших. Яким би довгим і хитромудрою не було ваше секретне слово, завжди залишайте собі шляхи до відступу. Для цього ряд сайтів пропонує вам придумати секретне питання, при відповіді на який ви зможете відновити забутий пароль. Не нехтуйте такими можливостями, якщо зібралися вигадувати складний шифр.
2
Уникайте використання в паролях простий, всім відомої інформації: дат народження, ініціалів, клички улюбленого собаки, назви улюбленого місця відпочинку. Ті слова, які ви підбираєте для складного пароля, не просто не повинні бути відома людям, вони не повинні взагалі асоціюватися з вашою персоною. Наприклад, якщо ви піаніст, то з великою ймовірністю будете складати шифри зі слів, які якось пов'язані з музикою, фортепіано і так далі. Уникайте таких слів.
3
Використовуйте цифри і букви, якщо є можливість, причому так, щоб комбінація цифр не була ніяк пов'язана за змістом з набором букв. Припустимо, ви не втрималися і написали в поле "пароль" кличку вашого улюбленого котика. Поставте після цієї першої складової частини пароля дату початку Столітньої війни, і навряд чи хтось здогадається поєднати в одному паролі настільки різні сфери знання. Застосовуйте прогалини, якщо дозволяють настройки сайту. Краще ставити пробіл в несподіваних місцях. Якщо ваш пароль - "Люблю_его маму", то "розрубати" пропуском одне з цих слів: "люб_люмаму".
4
Приділіть увагу глузду пароля. Краще вивудити його з якою-небудь професійній галузі, яка абсолютно вам чужа. Використовуйте слова, які відносяться до того, що ви терпіти не можете: вас верне від фентезі, а ви поставте на захист вашого комп'ютера ім'я якого-небудь фентезійного героя. Так, спочатку вам буде противно. Просто почніть сприймати це ім'я як набір букв, абсолютно безглуздий, і тоді справа піде на лад. Заради безпеки можна принести таку жертву.
5
Якщо зможете, винайдіть довгий пароль, в який ви заштовхали всі вищеперелічені прийоми: і кличку кота в поєднанні з початком війни, і ім'я мерзенного героя мерзенної книжки, і пробіл в самому несподіваному місці ... Але пам'ятайте: якщо такий пароль все-таки народиться, ви повинні якомога дбайливіше з ним поводитися. Його потрібно запам'ятати, адже якщо ви запишете його на папірець, то зловмисник, виявивши її, вмить зламає всі ваші таємниці. Тому фантазуйте в міру своїх здібностей.