Як блокувати інформер.

На жаль, запобігти появи інформаційного банера достатньо важко. Але при цьому дуже легко позбутися від вірусу, який вже проник у вашу операційну систему.
Вам знадобиться
  • Dr. Web Cureit.
Інструкція
1
Розділяють кілька типів інформаційних банерів. Деякі з них повністю блокують доступ до операційної системи. Вони з'являються до завершення завантаження ОС. Інші дають про себе знати при відкритті браузера або відразу після входу в операційну систему.
2
Існують універсальні методи видалення всіх типів інформерів і окремі способи для кожного з них. Почнемо, мабуть, з прикладів універсальних методів.
3
Найпростіше видалити банер, працюючи з операційною системою Windows 7. Ця ОС володіє відмінним рівнем захисту і масою можливих способів відновлення системи після збоїв. Запустіть програму установки цієї ОС, встановивши диск з її архівом в DVD-привід.
4
Дочекайтесь появи на екрані вікна з кнопкою «Встановити». Перейдіть в меню «Додаткові параметри відновлення». Виберіть пункт «Відновлення запуску» та активуйте цей процес. У даній ситуації Windows автоматично виправить всі завантажувальні файли системи, що запобіжить появи банера.
5
Тепер розглянемо аналогічну ситуацію з операційною системою Windows. Вам буде потрібно один з безлічі Live CD для цієї ОС. Запустіть його і активуйте пункт «Відновлення системи». Виберіть одну з існуючих контрольних точок відновлення, створену до проникнення вірусу в систему.
6
Давайте перейдемо до прикладів видалення банера з робочого столу. Спробуйте знайти шкідливу програму і видалити її. Відкрийте панель управління і вивчіть список встановлених програм. Видаліть непотрібні вам утиліти.
7
Перейдіть на сайт http://www.freedrweb.com/cureit. Скачайте з нього програму, розроблену спеціально для пошуку і видалення подібних вірусів. Вона називається Dr. Web Cureit. Встановіть її і активуйте процес сканування.
8
Відкрийте папку system32. Вона розташована в каталозі Windows. Видаліть файли, назва яких містить кінцівку lib.dll.
Інтернет-технології не стоять на місці, а значить, не втомлюються вдосконалюватися і спамери. Найбільш поширеною зараз технологією поширення спамових посилань є нова технологія «попандер» (pop-under). Від інших рекламних банерів вона відрізняється тим, що завантажує вікно сайту і відразу згортає його, ховає під основним відкритим вікном. Зазвичай користувач це помічає лише тоді, коли закриває перше вікно. Однак в браузерах Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari і деяких інших такі спливаючі вікна можна заблокувати.
Інструкція
1
Блокування pop-under у всіх браузерах: Принцип блокування у всіх браузерах схожий, так як принцип роботи pop-under технології один і той же: коли користувач натискає «закрити» в кутку банера, під цим вікном з'являється вікно з рекламним сайтом.В загальному і цілому для блокування ви повинні зробити так: Виберіть пункт меню браузера Інструменти - Налаштування - Блокувати небажані вікна. Якщо вам потрібна більш детальна інструкція до конкретних браузерам, то переходите до наступних кроків.
2
Блокування pop-under в браузері Opera: Дізнайтеся адресу спливаючого вікна в рядку браузера.Виберіте пункт меню Інструменти - Налаштування - Вміст - Заблокований вміст. Додайте адресу сайту в чорний список. Ви також можете змінити чорний список, змінивши файл ~/.opera/urlfilter.ini. Додавайте зірочку в кінці кожного сайту, який ставите в чорний список, тобто пишіть «http://адреса сайту/*». Зірочка замінить собою всі символи, тому будь адреса цього сайту буде заблокований браузером.
3
Блокування pop-under в браузері Mozilla Firefox: Тут все гранично просто - скористайтеся спеціальним розширенням Adblock Plus. Наведіть мишку на рекламу, клацніть правою кнопкою, виберіть у випадаючому меню «Adblock Plus». Найкраще при першому завантаженні браузера додайте підписку на список фільтрів, наприклад EasyList, EasyElement, RUAdlist, АВР Tracking. Знайдіть їх на сайті adblockplus.org. У цьому випадку браузер відразу сам блокуватиме всілякі рекламні сайти без зайвого вашого втручання.
4
Не дозволяйте шкідливим спамерам псувати вам життя і уважно вибирайте сайти для відвідування.