Як колоти укол собаці. Як колоти укол внутрішньом'язово собаці.

Собаки хворіють на різні захворювання: простудні, вірусні і навіть онкологічні. Лікування призначає ветеринарний лікар, найчастіше воно полягає у запровадження внутрішньом'язових і внутрішньовенних ін'єкцій. Якщо вашої собаці призначили внутрішньом'язові уколи, то ви можете самі їй їх проставити.
Вам знадобиться
  • - шприц;
  • - вата;
  • - розчин для ін'єкції.
Інструкція
1
Придбайте всі препарати, які вказані в рецепті, а також шприци, найчастіше потрібні об'ємом 5 мл. Після того як все буде куплено, приступайте до підготовки до процедури.
2
При введенні уколів тваринам теж необхідно дотримуватися елементарних правил чистоти, тому ретельно вимийте руки з будь-яким милом. Займіться підготовкою лікарського засобу. Якщо препарат у вигляді порошку, то розведіть його дистильованою водою або фіз. розчином. Ретельно потрясіть флакончик і наберіть розчин у шприц. Все це рекомендується робити, коли собака не бачить. Деякі тварини, яким хоч раз у житті ставили уколи, починають нервувати, а відповідно процес може значно ускладнитися.
3
Якщо ви боїтеся, що собака вас може вкусити - надіньте їй намордник. Деякі пси, навіть дуже люблять своїх господарів, роблять це не спеціально, а рефлекторно, тому підстрахуватися не завадить.
4
Визначтеся з місцем введення уколу. Рекомендується ставити ін'єкцію в м'яз стегна. Розсуньте шерсть і обробіть шкіру ваткою просоченої в будь-якому спиртовому розчині. Цього можна і не робити, але все ж краще продезинфікувати, щоб не було запалення.
5
Візьміть шприц у праву руку, а лівою притримаєте пса. Швидко введіть ін'єкцію і притисніть місце проколу ваткою зі спиртом. Якщо укол був поставлений вдало, то собака буде спокійно ставитися до подальших процедур. Не забувайте хвалити пса після кожного уколу.
6
Після введення препарату поспостерігайте за твариною. У деяких випадках у собак починається алергічна реакція на введений препарат. Якщо ви помітили, що собака стала важко дихати, скиглити або вести себе якось дивно - негайно відвезіть пса в найближчу ветеринарну клініку.
Корисна порада
Не намагайтеся ставити собаці внутрішньовенні уколи, зробити це може тільки лікар. Знайти підходящу вену, а тим більше ввести в неї правильно голку у вас навряд чи вийде.