Як облаштувати тераріум. Як правильно облаштувати акватераріум для черепахи фото.

Тераріум - це пластикова, дерев'яна або скляна закривається ємність, обладнана системами обігріву та вентиляції. У тераріумах містять багато видів земноводних і плазунів тварин. Для того, щоб їм було там комфортно, необхідно правильно обладнати тераріум.
Вам знадобиться
  • -терраріум;
  • -спеціальні лампи і обогреватели;
  • -грунт;
  • -растения;
  • -искусственное або природне укриття;
  • -гладкий камені і корчі;
  • -поілка і годівниця.
Інструкція
1
Існує кілька видів тераріумів. Так, сухі підходять для утримання сухопутних черепах, змій або геконів. Водні тераріуми роблять для земноводних, а також водяних черепах.
2
Перед установкою тераріум необхідно ретельно промити і просушити. Після цього на дно кладеться шар грунту. Залежно від виду тварини це може бути пісок або галька.
3
У доповненні до грунту добре використовувати сфагновий мох. Він не тільки є відмінним субстратом, але і чудово вбирає і утримує вологу, допомагаючи підтримувати в тераріумі оптимальний мікроклімат.
4
Якщо ви плануєте посадити в тераріумі рослини, то необхідно підібрати ті види, якими ваш вихованець не буде харчуватися. Рослини також повинні бути неотруйними.
5
У тераріумі необхідно встановити укриття, в якому вихованець зможе відпочивати. Укриття можна купити в зоомагазині або виготовити самостійно з половинки глиняного горщика.
6
На дно також можна встановити гладкі камені і корчі, за якими ваші вихованець буде із задоволенням лазити.
7
Для багатьох видів земноводних і плазунів необхідний додатковий обігрів, тому не забудьте купити спеціальну лампу. Якщо її світла і тепла буде недостатньо, то можна встановити спеціальний міні-обігрівач для тераріумів.
8
На дні розмістіть годівниці та поїлки, з яких вашому вихованцеві буде зручно харчуватися.
9
Якщо ви робите аква-тераріум, то грунтом необхідно засипати тільки ту частину, яка виступає над землею. Над нею необхідно встановити лампу, щоб тварина могла грітися.
Зверніть увагу
Перед тим як придбати вподобану рептилію або земноводне, необхідно ретельно ознайомитися з літературою за змістом даного виду тварин.
Корисна порада
Для кожного виду тварин необхідна своя температура і вологість у тераріумі. Для того, щоб дізнатися ці показники, необхідно почитати спеціальну літературу або відвідати тематичні сторінки в інтернеті.