Як видалити пляму на джинсах.

Джинси міцно займають чільне місце в гардеробі сучасної людини. Їх носять всі, від малого до великого, в будь-яку погоду, вдома, на роботі, в повсякденному житті і на свята. Пляма на улюблених і таких зручних джинсах може засмутити будь-кого, особливо якщо їм немає заміни. Невже викидати або витрачатися на хімчистку? Не варто, адже є кілька способів видалити пляму на джинсах в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • джинси з плямою, Vanish, Антіпятнін.
Інструкція
1
Якщо це пляма на старих робочих джинсах, ретельного виведення може і не буде потрібно. А якщо ви посадили пляма на ще новенькі джинси, не панікуйте. Все можна виправити, і для цього вам не потрібно прикладати багато зусиль.
2
Візьміть картопляну муку і приготуйте з неї густу кашку, яку потім накладіть на пляму. Залиште джинси в такому стані на 2-3 години. Якщо сліди від плям залишилися, спробуйте протерти ці місця ганчірочкою, змоченою бензином. Коли пляма повністю зійде, необхідно протерти це місце шматочком черствого хліба.
3
Старі плями на джинсах видаляються за допомогою очищеного скипидаром бензину. На місце під плямою кладеться промокальний папір, яку треба спочатку намочити бензином. Щоб уникнути появи розлучень, необхідно змастити область тканини навколо плями очищеним бензином або простою водою. Пляма протирається від краю до середини чистою білою ганчіркою. Після того як пляма вичищено, промийте це місце водою і просушіть.
4
Для того щоб видалити пляму на джинсах, можна використовувати відомі сучасні засоби Vanish і Fairy. Але будьте обережні, застосовуючи Fairy. Після видалення забруднення на джинсах може залишитися біла пляма. Щоб не було сумнівів, спробуйте спочатку обробити невелику ділянку з внутрішньої сторони на подгибку або іншої частини джинсів, яка не видно зовні.
5
Також непоганим засобом, що видаляє плями на джинсах, є спрей Антіпятнін.
6
У кравців здавна був оригінальний метод очищення від плям. Треба взяти кравецькі крейда і розтерти його до порошкоподібного стану, далі засипати з вивороту область, де розташоване пляма. Через пару годин потрібно почистити пляму щіткою. Процедура може повторюватися до повного зникнення забруднення.
7
Фірма AmWay, лідер мережевого маркетингу, також пропонує непогано зарекомендувало себе засіб для виведення плям. У складі кошти є кисневий відбілювач. Він не містить хлор. Відбілювач розбавляється гарячою водою і утворює пінний розчин. Його перед пранням треба нанести на пляму буквально на кілька хвилин.