Як стригти коня.

Витонченістю і грацією коней захоплювалися багато поколінь людей. В наші дні в різних парках можна побачити найкрасивіших представників цих тварин. Але коні вимагають догляду за собою, в тому числі і стрижку. Як слід правильно стригти кінь ?
Вам знадобиться
  • машинка для стрижки, вата.
Інструкція
1
Підготуйте все, що вам необхідно для стрижки. Помийте і добре почистіть кінь . Перевірте, чи працює машинка для стрижки, чи добре заточені леза, чи є запасна машинка на той випадок, якщо перша зламається. Виберіть правильний час з розрахунком, що стрижка може затягнутися на 2-3 години, а то й більше.
2
Підготуйте кінь до стрижки. Прив'яжіть її, переконавшись в тому, що її руху під час даної процедури не будуть заважати вам, а вона не зможе собі нашкодити. Візьміть машинку, не включаючи її, поводите по коні, щоб вона звикла до такого роду дотиків. Проробляйте дану процедуру протягом декількох хвилин. Потім включите машинку, але не притулятися її до тварини. Нехай кінь звикне до звуку. Якщо вона починає турбуватися, заткніть її вуха ватою: відсутність дратівної звуку заспокоїть кінь і полегшить процес стрижки. Після того як кінь звикне до звуку працюючої машинки, покладіть на неї долоню, а зверху машинку. Нехай кінь звикне до вібрації.
3
Приступите безпосередньо до процесу стрижки. Почніть з плечей або нижній частині шиї. Проводите машинкою проти шерсті, обстригаючи при цьому чіткі довгі смуги. Кожна наступна смуга повинна бути паралельна попередньої і трохи заходити на неї. Шерсть повинна легко стригтися і падати вниз. Якщо цього не відбувається, швидше за все, ви ще просто не набили руку. Рухайтеся вздовж спини квадрат за квадратом.
4
Після того як спина буде пострижена, накиньте на кінь попону, щоб вона не замерзла, і приступите до ніг. Найкраще буде замотати хвіст, щоб він випадково не потрапив під лезо бритви. Простіше буде стригти шерсть на ногах, покликавши помічника. Щоб кінь не переступав з ноги на ногу і не лягалась, попросіть помічника потримати передню ліву ногу при стрижці задньої лівої і праву передню - при стрижці задньої правої.
5
Якщо кінь дуже хвилюється, то голову краще не стригти.