Як обробляти пірсинг. пірсинг носа обробка.

На сьогоднішній день налічується велике різноманіття видів пірсингу , серед яких пірсинг носа, вуха, губ і язика, пупка і геніталій, сосків і інших частин тіла людини. Зробити собі пірсинг однаково поспішають і мріють як хлопці, так і дівчата, незалежно від віку і расової приналежності, проте не всім їм відомо про те, що така процедура вимагає уважного ставлення до себе, а також подальшого догляду за прикрасою і проколеної частиною тіла.
Інструкція
1
Вимийте ретельно руки з милом, потім протріть їх спиртом. Потріть спиртом або спиртовим розчином місце навколо пірсингу . Винятком тут є прокол у роті або в інтимній зоні, для них слід використовувати спеціальні препарати для загоєння такого виду пірсингу .
2
Змочіть ватяну паличку або ватяний тампон в 3% перекису водню. Обробіть пірсинг легкими щадними рухами, покручуючи (пересуваючи) при цьому прикрасу. Терпіть, якщо є пощипування або несильні хворобливі відчуття. Слід переконатися, що розчин потрапляє саме в ранку.
3
Змочіть ватяний тампон або вату в розчині хлоргексидину, який можна придбати в будь-якій аптеці. Нанесіть рухами розчин на місце пірсингу , також прокручуючи прикрасу.
4
Приберіть залишки розчину іншим ватним тампоном.
5
Нанесіть на ватяну паличку мазь для загоєння. Це може бути Бацитрацин, Солкосерил, линкомициновую і Тетрациклінова мазі та інші. Обробіть канал (прокол) маззю. При цьому не слід економити - мазь повинна потрапити у всю ранку, краще потім видалити зайве. Повторюйте процедуру 5 разів на день.
6
Увага! Щоб процес загоєння проходив швидше і менш болісно, рекомендується приймати цинк та інші вітаміни, а також заклеювати місце пірсингу спеціальним бактерицидним пластиром (перші два тижні після проколу).